Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY BBs - 5cm - svítící ve tmě

Oslnivá 5cm nálepka, která svítí ve tmě, na oslavu výročí FALLENS AIRSOFT normálních BBs. Přidejte osobní dotek svému airsoftovému vybavení.
Dostępność W magazynie
SKU FAL-ANIVERSARY-BBS-STICKER-5CM
20,00 Kč

Oslavte výročí vydání FALLENS AIRSOFT BBs normálních s touto unikátní nálepkou, která svítí ve tmě. Tato nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY BBs symbolizuje váš zájem a vášeň pro airsoftový sport a zároveň přidává jedinečný a osobní prvek na jakékoliv vybavení, které chcete ozvláštnit. Nálepka má rozměr 5 cm, což je ideální velikost pro notebooky, batohy, přilby a další airsoftové vybavení.

Navíc, díky jejímu světélkujícímu efektu, tato nálepka nejen upoutá pozornost, ale také poskytne praktický aspekt, když bude svítit ve tmě. Využijte této příležitosti, abyste si připomněli úspěchy a milníky FALLENS AIRSOFT a oslavte s námi tento vzrušující okamžik!

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Obrazek FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g (3571bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g (3571bb)

FAL-BBS-R-28
FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g - bardzo precyzyjne kulki airsoftowe dla zaawansowanych graczy.
224,00 Kč
Obrazek Magazynek DMAG do M4/M16 - 120BB - Czarny

Magazynek DMAG do M4/M16 - 120BB - Czarny

DA-M4-DMAG-T-120BB-BLK
Solidny i niezawodny magazynek o pojemności 120BB, specjalnie zaprojektowany do airsoftowych broni typu M4/M16. Doskonała konstrukcja do wymagających warunków, zwiększająca taktyczną przewagę dzięki czarnemu wykończeniu.
185,00 Kč
Obrazek Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

FAL-ANIVERSARY-TRACER-BBS-STICKER-5CM
Výroční nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs, zobrazující svítící airsoftové kuličky. Velikost 5 cm, ideální pro personalizaci airsoftového vybavení.
20,00 Kč
Obrazek FALLENS AIRSOFT BIO BBs 0.28g (3571bb)