Ghillie / Maskování

Chystáme první produkty... :-)

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Brzdičky 10 ks - khaki

NON-GC-B-KH-10
10 ks brzdiček v barvě khaki, nezbytných pro každého airsoftového hráče s ghillie oblekem. Odolné a snadno použitelné, ideální pro rychlé uchycení vegetace a dokonalé maskování. Zvyšte svou kamuflážní schopnost v terénu.
32,00 Kč

Brzdičky 10 ks - tmavě hnědá

NON-GC-B-DB-10
10 ks tmavě hnědých brzdiček, nezbytných pro každého airsoftového hráče s ghillie oblekem. Odolné a snadno použitelné, ideální pro rychlé uchycení vegetace a dokonalé maskování. Zvyšte svou kamuflážní schopnost v terénu.
32,00 Kč

Jehla na výrobu Ghillie

FAL-GC-NEEDLE-01
Jehla pro výrobu Ghillie je speciálně navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, které se používají pro maskování v přírodě. Tato jehla je nezbytná pro pečlivé připevňování materiálů jako jsou listy nebo větvičky k základní vrstvě oblečení, čímž se vytváří oblek, který dokonale splyne s okolním prostředím. Je ideální pro všechny, kteří potřebují skrytý pohyb v terénu, zejména airsoft ghillie snipery.
69,00 Kč

Jehla na výrobu Ghillie 02

FAL-GC-NEEDLE-02
Jehla na výrobu Ghillie je navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, sloužících k dokonalému maskování v přírodě. Umožňuje precizní připevnění přírodní vegetace i umělých prvků k základní vrstvě oblečení, a to s minimálním rizikem poškození materiálu. Výsledkem je oblek, který se bezchybně spojuje s okolím a poskytuje vynikající skrytí v terénu, což ocení zejména airsoftoví snipery a všichni, kdo potřebují neviditelnost v přírodním prostředí.
69,00 Kč

Jehla na výrobu Ghillie 03

FAL-GC-NEEDLE-03
Jehla na výrobu Ghillie umožňuje precizní a snadné připevnění přírodních i umělých materiálů k vašemu oblečení, což zvyšuje realismus a efektivitu vašeho maskování. Ideální pro všechny, kdo hledají dokonalé splynutí s přírodním prostředím, ať už v airsoftu, lovu nebo pozorování přírody.
69,00 Kč