Ghillie / Maskování příslušenství

Hledáte dokonalé maskování pro své airsoftové mise? V kategorii Ghillie / Maskování příslušenství na FALLEN AIRSOFT naleznete vše potřebné pro skvělou kamufláž. Od doplňků pro ghillie obleky po speciální maskovací nástroje, nabízíme produkty, které vás skutečně skryjí před zraky protivníka. Navštivte naši hlavní kategorii Ghillie / Maskování a objevte svět neviditelnosti v airsoftu. A nezapomeňte, maskování je sice klíčové, ale pro přesné zasažení cíle na první dobrou a bez odhalení je také třeba kvalitní střelivo. Prohlédněte si naši nabídku airsoftových kuliček 6mm a zajistěte si přesnost v každém výstřelu.

Zabrazit jako
na stránku
Obrázek Brzdičky 10 ks - khaki

Brzdičky 10 ks - khaki

NON-GC-B-KH-10
10 ks brzdiček v barvě khaki, nezbytných pro každého airsoftového hráče s ghillie oblekem. Odolné a snadno použitelné, ideální pro rychlé uchycení vegetace a dokonalé maskování. Zvyšte svou kamuflážní schopnost v terénu.
32,00 Kč
Obrázek Brzdičky 10 ks - tmavě hnědá

Brzdičky 10 ks - tmavě hnědá

NON-GC-B-DB-10
10 ks tmavě hnědých brzdiček, nezbytných pro každého airsoftového hráče s ghillie oblekem. Odolné a snadno použitelné, ideální pro rychlé uchycení vegetace a dokonalé maskování. Zvyšte svou kamuflážní schopnost v terénu.
32,00 Kč