Ghillie / Maskování příslušenství

Hledáte dokonalé maskování pro své airsoftové mise? V kategorii Ghillie / Maskování příslušenství na FALLEN AIRSOFT naleznete vše potřebné pro skvělou kamufláž. Od doplňků pro ghillie obleky po speciální maskovací nástroje, nabízíme produkty, které vás skutečně skryjí před zraky protivníka. Navštivte naši hlavní kategorii Ghillie / Maskování a objevte svět neviditelnosti v airsoftu. A nezapomeňte, maskování je sice klíčové, ale pro přesné zasažení cíle na první dobrou a bez odhalení je také třeba kvalitní střelivo. Prohlédněte si naši nabídku airsoftových kuliček 6mm a zajistěte si přesnost v každém výstřelu.

Zabrazit jako
na stránku
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie

Jehla na výrobu Ghillie

FAL-GC-NEEDLE-01
Jehla pro výrobu Ghillie je speciálně navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, které se používají pro maskování v přírodě. Tato jehla je nezbytná pro pečlivé připevňování materiálů jako jsou listy nebo větvičky k základní vrstvě oblečení, čímž se vytváří oblek, který dokonale splyne s okolním prostředím. Je ideální pro všechny, kteří potřebují skrytý pohyb v terénu, zejména airsoft ghillie snipery.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 02

Jehla na výrobu Ghillie 02

FAL-GC-NEEDLE-02
Jehla na výrobu Ghillie je navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, sloužících k dokonalému maskování v přírodě. Umožňuje precizní připevnění přírodní vegetace i umělých prvků k základní vrstvě oblečení, a to s minimálním rizikem poškození materiálu. Výsledkem je oblek, který se bezchybně spojuje s okolím a poskytuje vynikající skrytí v terénu, což ocení zejména airsoftoví snipery a všichni, kdo potřebují neviditelnost v přírodním prostředí.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 03

Jehla na výrobu Ghillie 03

FAL-GC-NEEDLE-03
Jehla na výrobu Ghillie umožňuje precizní a snadné připevnění přírodních i umělých materiálů k vašemu oblečení, což zvyšuje realismus a efektivitu vašeho maskování. Ideální pro všechny, kdo hledají dokonalé splynutí s přírodním prostředím, ať už v airsoftu, lovu nebo pozorování přírody.
69,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

FAL-ACC-WMFTG-NAT
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT pro taktické vybavení: Celková nosnost až 40kg, rozdělená na 10kg pro helmu, 20kg pro vestu a 10kg na opasek. Ideální pro organizované uskladnění různých druhů výstroje, s jednoduchou montáží. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Brzdičky 10 ks - khaki

Brzdičky 10 ks - khaki

NON-GC-B-KH-10
10 ks brzdiček v barvě khaki, nezbytných pro každého airsoftového hráče s ghillie oblekem. Odolné a snadno použitelné, ideální pro rychlé uchycení vegetace a dokonalé maskování. Zvyšte svou kamuflážní schopnost v terénu.
32,00 Kč