RSS

Blog

Věčná honba za slevovými kódy a zdarma věcmi: Příběh moderního influencera
V moderním světě, kde dominuje "Influekonomika", se influenceri a airsoftoví hráči pouštějí do boje o sledující pomocí strategie "Získej zdarma, aby jsi mohl rozdávat". Od nálepek po slevové kódy, každý předmět slouží jako měna v této nové ekonomice. Přečtěte si, jak tato metoda proměňuje sociální média a marketing ve hru plnou slevových kódů a zdarma věcí, které mají jediný cíl: získat více sledujících a ovlivnit trh.
🏆 FALLENS AIRSOFT vítězí! | AIRSOFT NEJ 2024 🏆
🏆 FALLENS AIRSOFT dosahuje významných úspěchů na AIRSOFT NEJ 2024! 💥 Získali jsme 2. místa v kategoriích Nejlepší značka kuliček a Nejlepší tým, a 3. místo za Nejlepší web. Velké díky patří naší komunitě za neustálou podporu! 🙌 Přečíst více...
Airsoft NEJ 2024 - Znovu v záři reflektorů
Objevte úspěch FALLENS AIRSOFT v AIRSOFT NEJ 2024 🏆! Od kuliček FALLENS k nejlepšímu airsoftovému instagramu a týmu. Přečtěte si, jak vaše podpora mění airsoftový svět 🌍. Připojte se k naší komunitě a pomozte nám psát další kapitolu airsoftové excelence!
Naše zkušenosti s nákupem CO2 bombiček pro e-shop
📣 Objevte, jak se můžete poučit z našich chyb při nákupu CO2 bombiček pro airsoft! Přečtěte si náš příběh o překonávání překážek a zjistěte, jak můžete pomoci. 💡 #Airsoft #CO2Bombicky #FALLENSAIRSOFT 👉 Připojte se k nám a zjistěte, jak společně zvládneme i ty nejtěžší výzvy!
Rozšíření možností doručení: FALLENS AIRSOFT nyní s DPD a více úspor pro vás a vaše kamarády!
Objednávejte své oblíbené airsoftové vybavení a kuličky s větší flexibilitou a pohodlím. Nyní můžete využít služeb DPD pro doručení balíčků až do 20 kg na výdejní místa nebo až 31,5 kg přímo k vám domů. Plánujte hromadné nákupy s přáteli a šetřete na poštovném, zatímco si užíváte více hry a méně starostí.
FALLENS AIRSOFT - 0.48g Sniper BBs
Revolution v Airsoftovém světě! 🔥 Právě přichází kulička, která změní pravidla hry. Představujeme 0,48g Sniper BBS od FALLENS AIRSOFT - důvod, proč budou vaši protivníci žádat o přestávku. Chcete vědět více? Přečtěte si celý článek a zjistěte, proč je to nejlepší volba pro airsoftové snipery.
FALLENS AIRSOFT Tým na 7. ročníku Airsoftového Tábora E.D.A.: Hra setkání s historií
Prozkoumejte sedmý ročník airsoftového tábora E.D.A. v LDT Rachačky, kde historie setkává taktiku a komunitní ducha. Přidejte se k týmu FALLENS AIRSOFT v bitvách, lekcích o týmové práci a nezapomenutelných chvílích. #Airsoft #TáborEDA #FALLENS
Více kuliček, méně poštovného: Zásilkovna nyní přepraví až 15kg!
Novinky z FALLENS AIRSOFT! Zásilkovna nyní přijímá balíky až do 15 kg. To znamená větší objednávky kuliček a méně starostí s poštovným. Plánujte efektivně, spojte se s přáteli a užijte si více hry za méně peněz. Nepropásněte šanci nakoupit chytře a ušetřit při každém kilogramu navíc!
Airsoftové simulace vojenských operací: Jak přinášejí realitu na hřiště
Přečtěte si náš nejnovější článek o vzrušujícím trendu v airsoftu - simulacích vojenských operací, známých jako Milsim. Prozkoumejte, jak tyto autentické a takticky náročné hry přinášejí realitu vojenských operací na airsoftové hřiště. Připojte se k nám a objevte nový rozměr airsoftu!
Sbohem, Bullet Farm Klecany: Závěrečný herní den (Last shot)
"Poslední bitva na Bullet Farm Klecany je u konce. Připojte se k nám na cestě plné nostalgie, vzpomínek a naděje pro budoucnost. Čtěte o našem posledním herním dni na starém areálu a dozvíte se, co nás čeká v novém. Prožijte s námi rozloučení s místem, které nám tolik dal, a těšte se na nové začátky a dobrodružství, které přináší nový Bullet Farm Klecany.