Sterilovaná jídla | MRE

Prozkoumejte širokou nabídku Sterilovaných jídel, ideálních pro vaše outdoorové dobrodružství. Nabízíme pestrý výběr pokrmů, od tradičních receptů po moderní kuchyni, vše pečlivě zpracované a sterilované za použití nejnovějších technologií. Tato jídla si zachovávají všechny nutriční hodnoty, chuť a aroma, což je činí perfektním řešením pro milovníky přírody, kteří hledají kvalitu, pohodlí a dlouhou trvanlivost. Užívejte si vynikající pokrmy kdekoliv, ať už na horách, při trekkingu nebo na kempování, bez kompromisů v chuti a kvalitě.

Zabrazit jako
na stránku
Obrázek Kuře Korma s rýží (400g)

Kuře Korma s rýží (400g)

ADV-MENU-KURE-KORMA-RYZE
Ochutnejte Kuře Korma s rýží od Adventure Menu – pravou chuť Indie v každém soustu. Šťavnaté kuřecí prsa v kořeněné omáčce z kokosového mléka a Garam Masala. Ideální pro gurmány na cestách nebo jako rychlý oběd. Adventure Menu přináší autentičnost a kvalitu s 100% přírodními surovinami. (bez lepku, bez vajec)
235,00 Kč
Obrázek Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

ADV-MENU-KURECI-KRIDLA-MED-CHILLI
Připravte se na chuťový výbuch s Kuřecími křídly na medu a chilli (300g) od Adventure Menu. Sladkost medu a štipka chilli vytvářejí dokonalou harmonii chutí. Ideální pro večerní posezení s přáteli nebo jako pikantní start do hostiny. (Bez lepku, vajec a laktózy)
209,00 Kč
Obrázek 100% Krůtí maso na cibulce (200g)

100% Krůtí maso na cibulce (200g)

ADV-100-KRUTI-MASO-CIBULKA
Ochutnejte dokonalost s 100% Krůtím masem na cibulce od Adventure Menu – vaši volbu pro zdravou a chutnou stravu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a jednoduchost přípravy činí toto jídlo ideálním řešením pro aktivní životní styl. Bez alergenů, bez kompromisů v chuti.
229,00 Kč
Obrázek Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

ADV-FARMARSKA-SUNKA-COCKOVE-RAGU
Zkuste Farmářskou šunku s čočkovým ragú od Adventure Menu – autentický chuťový zážitek připravený z kvalitních surovin. Tato kombinace šunky a čočky nabízí bohatou chuť a výživu, ideální pro každé dobrodružství. Jednoduchá příprava, dlouhá trvanlivost.
219,00 Kč
Obrázek Hovězí guláš s bramborem (400g)

Hovězí guláš s bramborem (400g)

ADV-HOVEZI-GULAS-BRAMBOR
Poznejte chuť tradičního Hovězího guláše s bramborem od Adventure Menu. Autentická receptura zajišťuje bohatou chuť díky poměru cibule a masa, zahuštěna je bezlepkovou moukou. Ideální volba pro milovníky klasiky s moderním twistem. Bez lepku, vajec a laktózy.
235,00 Kč
Obrázek Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

ADV-JELENI-RAGU-BRAMBOROVE-SPALICKY
Ochutnejte kulinářský zážitek s Jelením ragú a bramborovými špalíčky od Adventure Menu. Perfektní spojení divokých chutí a domácího pohodlí, ideální pro milovníky přírody.
235,00 Kč
Obrázek Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

ADV-KURECI-PO-ZAHRADNICKU-FAZOLE
Ochutnejte "Kuřecí po zahradnicku s fazolemi" od Adventure Menu – lehké, vyvážené a plné chuti. Ideální pro milovníky zdravé stravy a příznivce jednoduché, ale lahodné kuchyně.
229,00 Kč
Obrázek Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g)

Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g)

ADV-MASOVE-KOULE-RYZE-BASMATI-RAJSKA-OMACKA
Objavte Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g) od Adventure Menu. Perfektní směs prvotřídního hovězího, basmati a domácí rajské omáčky s nádechem skořice. Ideální volba pro milovníky jednoduchých, ale plných chutí. Bez lepku.
229,00 Kč
Obrázek Pečené hovězí na tymiánu (200g)

Pečené hovězí na tymiánu (200g)

ADV-PECENE-HOVEZI-NA-TYMIANU
Ochutnejte Pečené hovězí na tymiánu (200g) od Adventure Menu, mistrovský kousek z prvotřídního hovězího a tymiánu. Perfektní volba pro gurmány i cestovatele. Bez lepku, bez vajec, bez laktózy.
259,00 Kč
Obrázek Pikantní kotlík s bulgurem (400g)

Pikantní kotlík s bulgurem (400g)

ADV-PIKANTNI-KOTLIK-BULGUR
Pikantní kotlík s bulgurem od Adventure Menu: vaše brána k pikantnímu dobrodružství. Vepřové a krůtí maso, papriková klobása a špek v bohaté omáčce s feferonkami a chilli. Výživné, plné chutí, bez laktózy.
199,00 Kč
Obrázek Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

ADV-SVATOMARTINSKA-HUSA-ZELI-KNEDLIK
Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem od Adventure Menu: tradiční pochoutka v novém. Křehké husí maso, domácí červené zelí a šťavnaté bramborové knedlíky.
329,00 Kč
Obrázek Tandoori Quinoa - VEGAN (400g)

Tandoori Quinoa - VEGAN (400g)

ADV-TANDOORI-QUINOA
Objevte kouzlo Tandoori Quinoa - VEGAN (400g) od Adventure Menu. Inspirace z Indie, tento pokrm kombinuje quinou s bohatou směsí zeleniny a exotickými kořeními. Ideální pro vegany a všechny, kdo vyhledávají zdravé a chutné jídlo. Bez lepku, vajec a laktózy.
229,00 Kč
Obrázek Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

ADV-VEPROVE-KNEDLIK-ZELI
Ochutnejte kousek české tradice s Vepřovým s knedlíkem a zelím od Adventure Menu. Tento 400g pokrm spojuje pomalu vařenou vepřovou plec s nadýchanými knedlíky a křupavým zelím, ideální pro milovníky autentických chutí.
219,00 Kč
Obrázek Zeleninové rizoto s tofu (400g)

Zeleninové rizoto s tofu (400g)

ADV-ZELENINOVE-RIZOTO-TOFU
Objavte lahodné Zeleninové rizoto s tofu (400g) od Adventure Menu. S bohatou zeleninou a kvalitným tofu, ideálne pre každého, kto miluje zdravé a chutné jedlo. Bez lepku, vajec a laktózy.
185,00 Kč
Obrázek Kuřecí na divoko s rýží (400g)

Kuřecí na divoko s rýží (400g)

ADV-KURE-NA-DIVOKO-RYZE
Objevte chuť Kuřecího na divoko s rýží od Adventure Menu. Připraveno z čerstvých surovin pro autentický gurmánský zážitek. Ideální volba pro milovníky dobrodružství s jednoduchou přípravou a dlouhou trvanlivostí.
229,00 Kč