Outdoorová strava

Objevte naši pečlivě vybranou kolekci Outdoorové stravy, která je must-have pro každého milovníka přírody. Nabízíme široký výběr od MRE balíčků, přes vakuově sušená jídla, až po energetické bary od předních výrobců. Každý produkt byl vybrán pro jeho kvalitu, výživovou hodnotu a snadnou přípravu, aby vám mohl být spolehlivým společníkem na všech vašich outdoorových dobrodružstvích.

Zabrazit jako
na stránku
Obrázek Kuře Korma s rýží (400g)

Kuře Korma s rýží (400g)

ADV-MENU-KURE-KORMA-RYZE
Ochutnejte Kuře Korma s rýží od Adventure Menu – pravou chuť Indie v každém soustu. Šťavnaté kuřecí prsa v kořeněné omáčce z kokosového mléka a Garam Masala. Ideální pro gurmány na cestách nebo jako rychlý oběd. Adventure Menu přináší autentičnost a kvalitu s 100% přírodními surovinami. (bez lepku, bez vajec)
235,00 Kč
Obrázek Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

ADV-MENU-KURECI-KRIDLA-MED-CHILLI
Připravte se na chuťový výbuch s Kuřecími křídly na medu a chilli (300g) od Adventure Menu. Sladkost medu a štipka chilli vytvářejí dokonalou harmonii chutí. Ideální pro večerní posezení s přáteli nebo jako pikantní start do hostiny. (Bez lepku, vajec a laktózy)
209,00 Kč
Obrázek 100% Krůtí maso na cibulce (200g)

100% Krůtí maso na cibulce (200g)

ADV-100-KRUTI-MASO-CIBULKA
Ochutnejte dokonalost s 100% Krůtím masem na cibulce od Adventure Menu – vaši volbu pro zdravou a chutnou stravu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a jednoduchost přípravy činí toto jídlo ideálním řešením pro aktivní životní styl. Bez alergenů, bez kompromisů v chuti.
229,00 Kč
Obrázek Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

ADV-FARMARSKA-SUNKA-COCKOVE-RAGU
Zkuste Farmářskou šunku s čočkovým ragú od Adventure Menu – autentický chuťový zážitek připravený z kvalitních surovin. Tato kombinace šunky a čočky nabízí bohatou chuť a výživu, ideální pro každé dobrodružství. Jednoduchá příprava, dlouhá trvanlivost.
219,00 Kč
Obrázek Hovězí guláš s bramborem (400g)

Hovězí guláš s bramborem (400g)

ADV-HOVEZI-GULAS-BRAMBOR
Poznejte chuť tradičního Hovězího guláše s bramborem od Adventure Menu. Autentická receptura zajišťuje bohatou chuť díky poměru cibule a masa, zahuštěna je bezlepkovou moukou. Ideální volba pro milovníky klasiky s moderním twistem. Bez lepku, vajec a laktózy.
235,00 Kč
Obrázek Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

ADV-JELENI-RAGU-BRAMBOROVE-SPALICKY
Ochutnejte kulinářský zážitek s Jelením ragú a bramborovými špalíčky od Adventure Menu. Perfektní spojení divokých chutí a domácího pohodlí, ideální pro milovníky přírody.
235,00 Kč
Obrázek Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

ADV-KURECI-PO-ZAHRADNICKU-FAZOLE
Ochutnejte "Kuřecí po zahradnicku s fazolemi" od Adventure Menu – lehké, vyvážené a plné chuti. Ideální pro milovníky zdravé stravy a příznivce jednoduché, ale lahodné kuchyně.
229,00 Kč
Obrázek Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g)

Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g)

ADV-MASOVE-KOULE-RYZE-BASMATI-RAJSKA-OMACKA
Objavte Masové koule s rýží basmati a rajskou omáčkou (400g) od Adventure Menu. Perfektní směs prvotřídního hovězího, basmati a domácí rajské omáčky s nádechem skořice. Ideální volba pro milovníky jednoduchých, ale plných chutí. Bez lepku.
229,00 Kč
Obrázek Pečené hovězí na tymiánu (200g)

Pečené hovězí na tymiánu (200g)

ADV-PECENE-HOVEZI-NA-TYMIANU
Ochutnejte Pečené hovězí na tymiánu (200g) od Adventure Menu, mistrovský kousek z prvotřídního hovězího a tymiánu. Perfektní volba pro gurmány i cestovatele. Bez lepku, bez vajec, bez laktózy.
259,00 Kč
Obrázek Pikantní kotlík s bulgurem (400g)

Pikantní kotlík s bulgurem (400g)

ADV-PIKANTNI-KOTLIK-BULGUR
Pikantní kotlík s bulgurem od Adventure Menu: vaše brána k pikantnímu dobrodružství. Vepřové a krůtí maso, papriková klobása a špek v bohaté omáčce s feferonkami a chilli. Výživné, plné chutí, bez laktózy.
199,00 Kč
Obrázek Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

ADV-SVATOMARTINSKA-HUSA-ZELI-KNEDLIK
Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem od Adventure Menu: tradiční pochoutka v novém. Křehké husí maso, domácí červené zelí a šťavnaté bramborové knedlíky.
329,00 Kč
Obrázek Tandoori Quinoa - VEGAN (400g)

Tandoori Quinoa - VEGAN (400g)

ADV-TANDOORI-QUINOA
Objevte kouzlo Tandoori Quinoa - VEGAN (400g) od Adventure Menu. Inspirace z Indie, tento pokrm kombinuje quinou s bohatou směsí zeleniny a exotickými kořeními. Ideální pro vegany a všechny, kdo vyhledávají zdravé a chutné jídlo. Bez lepku, vajec a laktózy.
229,00 Kč
Obrázek Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

ADV-VEPROVE-KNEDLIK-ZELI
Ochutnejte kousek české tradice s Vepřovým s knedlíkem a zelím od Adventure Menu. Tento 400g pokrm spojuje pomalu vařenou vepřovou plec s nadýchanými knedlíky a křupavým zelím, ideální pro milovníky autentických chutí.
219,00 Kč
Obrázek Zeleninové rizoto s tofu (400g)

Zeleninové rizoto s tofu (400g)

ADV-ZELENINOVE-RIZOTO-TOFU
Objavte lahodné Zeleninové rizoto s tofu (400g) od Adventure Menu. S bohatou zeleninou a kvalitným tofu, ideálne pre každého, kto miluje zdravé a chutné jedlo. Bez lepku, vajec a laktózy.
185,00 Kč
Obrázek Kuřecí na divoko s rýží (400g)

Kuřecí na divoko s rýží (400g)

ADV-KURE-NA-DIVOKO-RYZE
Objevte chuť Kuřecího na divoko s rýží od Adventure Menu. Připraveno z čerstvých surovin pro autentický gurmánský zážitek. Ideální volba pro milovníky dobrodružství s jednoduchou přípravou a dlouhou trvanlivostí.
229,00 Kč