RSS

Nové produkty

Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 03

Jehla na výrobu Ghillie 03

FAL-GC-NEEDLE-03
Jehla na výrobu Ghillie umožňuje precizní a snadné připevnění přírodních i umělých materiálů k vašemu oblečení, což zvyšuje realismus a efektivitu vašeho maskování. Ideální pro všechny, kdo hledají dokonalé splynutí s přírodním prostředím, ať už v airsoftu, lovu nebo pozorování přírody.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 02

Jehla na výrobu Ghillie 02

FAL-GC-NEEDLE-02
Jehla na výrobu Ghillie je navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, sloužících k dokonalému maskování v přírodě. Umožňuje precizní připevnění přírodní vegetace i umělých prvků k základní vrstvě oblečení, a to s minimálním rizikem poškození materiálu. Výsledkem je oblek, který se bezchybně spojuje s okolím a poskytuje vynikající skrytí v terénu, což ocení zejména airsoftoví snipery a všichni, kdo potřebují neviditelnost v přírodním prostředí.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie

Jehla na výrobu Ghillie

FAL-GC-NEEDLE-01
Jehla pro výrobu Ghillie je speciálně navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, které se používají pro maskování v přírodě. Tato jehla je nezbytná pro pečlivé připevňování materiálů jako jsou listy nebo větvičky k základní vrstvě oblečení, čímž se vytváří oblek, který dokonale splyne s okolním prostředím. Je ideální pro všechny, kteří potřebují skrytý pohyb v terénu, zejména airsoft ghillie snipery.
69,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB - Černý - točný

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB - Černý - točný

DA-M4-DMAG-T-300BB-BLK
Černý zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB s točným mechanismem: Spojení robustní odolnosti a efektivního nabíjení. Elegantní a spolehlivý pro intenzivní airsoftové akce.
220,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

DA-SL-100-MOD
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná modrá: Efektivní a stylový pomocník pro airsoftové zásobníky, s jednoduchou kontrolou množství BBs díky průhlednému designu.
60,00 Kč