RSS

Novinky

-pondělí 29. ledna 2024
🎉 Nová spolupráce v airsoftovém světě! Airsoftpark Ketkovice, oblíbené hřiště mezi airsoftovými hráči, nyní přivítalo nového partnera. E-shop FALLENS AIRSOFT se připojil k sortimentu hřiště svými airsoftovými kuličkami.
-pátek 10. listopadu 2023
Přichází ochrana pro vaši optiku! Sklápěcí ochranné sklíčko pro RIS lišty nyní v nabídce FALLENS AIRSOFT za pouhých 185 Kč. Odolné, praktické, nezbytné pro každého střelce.
-sobota 26. srpna 2023
🎉 Nová spolupráce na obzoru! FALLENS AIRSOFT se spojuje s legendárním ČFA Parkem Chabařovice! Chcete vědět, jaké výhody a vzrušující zážitky vám to přinese? Klikněte a přečtěte si více! 🛒💥
-úterý 25. července 2023
Velká novinka pro fanoušky FALLENS AIRSOFT! Našich kvalitních kuliček si všimla prestižní značka EPeS Airsoft a může se těšit na možnou spolupráci. Přečtěte si více...!
-úterý 18. července 2023
Ve světě airsoftu se dějí neustále změny a my jsme tu, abychom vám přinesli nejnovější informace. Po dlouhém a úspěšném partnerství s týmem UNDEAD ARMY z DDM Osek dnes přicházíme s oznámením, které může některé z vás překvapit...
-středa 21. června 2023
Úspěch na obzoru! Naše nové BIO airsoftové kuličky prošly testy s lichotivými výsledky. Brzy naskladníme většinu gramáží a těšíme se na to, jak si poradí v praxi. Chcete vědět více? Otevřete si náš celý články a dozvíte se všechny podrobnosti!
-pondělí 19. června 2023
Naše FALLENS AIRSOFT TRACER BBs s hmotností 0,28g jsou vyprodané! Chcete vědět, proč jsou tak oblíbené a kdy budou opět dostupné? Přečtěte si naši nejnovější aktualizaci a zůstaňte v obraze!
-čtvrtek 18. května 2023
Vítejte na divokém jihu čech v Airsoftparku TEXAS! Naše oblíbené FALLENS AIRSOFT kuličky jsou nyní dostupné na dalším unikátním hřišti. Přečtěte si náš nejnovější článek a zjistěte více o tom, jak si můžete vyzkoušet naše kuličky v autentické atmosféře Texasu!
-sobota 6. května 2023
FALLENS AIRSOFT navazuje testovací spolupráci s Proairsoft.cz pro dodávku airsoftových kuliček, první zásilka putuje k nim příští týden.
-středa 12. dubna 2023
Mediel, zakladatel společnosti FALLENS AIRSOFT, představuje novou nálepku FALLENS AIRSOFT BBs, která symbolizuje společností sdílený závazek k poctivosti a vysoké kvalitě svých produktů.