FALLENS AIRSOFT s.r.o.

Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT o průměru 6mm

Vše pro perfektní airsoftové výsledky

Jsme vášní poháněná airsoftová společnost, která se zaměřuje na kvalitu a dostupnost vysoce kvalitního airsoftového vybavení. Každý produkt, který naleznete v našem eshopu, prochází pečlivými kontrolami kvality, abychom vám zajistili tu nejlepší airsoftovou zkušenost.

O nás a našem přístupu se dozvíte více zde

 

Doručení do 3 pracovních dnů

Pokud provedete objednávku do 9 hodin, objednávka by mohla být druhý den u vás

 

Bezpečné platby

Plaťte přes online platební bránu Comgate a nebo až osobně na dobírku

 

Nakupujte kvalitní produkty

Naše produkty prochází přísnou kontrolou kvality

 

Akční nabídky

Využijte našich slev a slev od našich partnerů

Nejprodávanější

Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FAL-BBS-R-32
FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb) / 1kg balení jsou vysoce výkonné 6mm airsoftové kuličky určené pro profesionální hráče, které nabízí maximální přesnost a dosah.
345,00 Kč
Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

DA-M4-DMAG-T-120BB-BLK
Robustní a spolehlivý zásobník s kapacitou 120BB, speciálně navržený pro airsoftové zbraně typu M4/M16. Vynikající konstrukce pro náročné podmínky, zvyšuje taktickou výhodu díky svému černému designu.
185,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná černá: Nezbytný pomocník pro každého airsoftového hráče, optimalizující proces nabíjení tlačných, točných a plynových zásobníků.
60,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

FAL-ACC-WMFTG-NAT
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT pro taktické vybavení: Celková nosnost až 40kg, rozdělená na 10kg pro helmu, 20kg pro vestu a 10kg na opasek. Ideální pro organizované uskladnění různých druhů výstroje, s jednoduchou montáží. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč

Novinky

-pondělí 29. ledna 2024
🎉 Nová spolupráce v airsoftovém světě! Airsoftpark Ketkovice, oblíbené hřiště mezi airsoftovými hráči, nyní přivítalo nového partnera. E-shop FALLENS AIRSOFT se připojil k sortimentu hřiště svými airsoftovými kuličkami.
-pátek 10. listopadu 2023
Přichází ochrana pro vaši optiku! Sklápěcí ochranné sklíčko pro RIS lišty nyní v nabídce FALLENS AIRSOFT za pouhých 185 Kč. Odolné, praktické, nezbytné pro každého střelce.
-sobota 26. srpna 2023
🎉 Nová spolupráce na obzoru! FALLENS AIRSOFT se spojuje s legendárním ČFA Parkem Chabařovice! Chcete vědět, jaké výhody a vzrušující zážitky vám to přinese? Klikněte a přečtěte si více! 🛒💥