Filtrovat podle ceny
Balení
  • Kapacita BBs
Filtrovat podle výrobce

Ostatní

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Ochranné sklíčko pro optiky a kolimátory - černé - FALLENS AIRSOFT

FAL-ATT-PG-BLK
Praktické sklopné ochranné sklíčko pro optiky a kolimátory. Zaručuje efektivní ochranu vašeho optického zařízení a umožňuje snadné sklopení pro rychlou adaptaci na terénní podmínky.
185,00 Kč

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná černá: Nezbytný pomocník pro každého airsoftového hráče, optimalizující proces nabíjení tlačných, točných a plynových zásobníků.
60,00 Kč

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

DA-SL-100-MOD
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná modrá: Efektivní a stylový pomocník pro airsoftové zásobníky, s jednoduchou kontrolou množství BBs díky průhlednému designu.
60,00 Kč

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná oranžová

DA-SL-100-ORN
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná oranžová: Klíčový doplněk pro airsoftové nadšence, usnadňující a zrychlující nabíjení všech typů zásobníků - ať již jde o tlačné, točné nebo plynové.
60,00 Kč

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč

Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

FAL-ACC-WMFTG-NAT
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT pro taktické vybavení: Celková nosnost až 40kg, rozdělená na 10kg pro helmu, 20kg pro vestu a 10kg na opasek. Ideální pro organizované uskladnění různých druhů výstroje, s jednoduchou montáží. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč