Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

Rychloplni─Źka (rychlonab├şje─Źka, nab├şje─Źka, plni─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í modr├í: Efektivn├ş a stylov├Ż pomocn├şk pro airsoftov├ę z├ísobn├şky, s jednoduchou kontrolou mno┼żstv├ş BBs d├şky pr┼»hledn├ęmu designu.
V├Żrobce Delta Armory
Dostupnost Skladem
K├│d DA-SL-100-MOD
60,00 K─Ź

Rychloplni─Źka (rychlol├ídova─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í modr├í: V├í┼í spolehliv├Ż partner pro rychl├ę nab├şjen├ş

Maximalizujte v├Żkon ve sv├Żch airsoftov├Żch z├ípasech s touto esenci├íln├ş pr┼»hlednou modrou rychloplni─Źkou. S kapacitou 100 BBs a unik├ítn├şm pr┼»hledn├Żm designem, kter├Ż v├ím umo┼żn├ş okam┼żit─Ť vid─Ťt, kolik kuli─Źek zb├Żv├í. Nejen┼że p┼Öid├ív├í na stylu, ale je i neoceniteln├Żm n├ístrojem pro rychl├ę a efektivn├ş nab├şjen├ş tla─Źn├Żch, to─Źn├Żch i plynov├Żch z├ísobn├şk┼».

Tato rychlonab├şje─Źka je ide├íln├ş pro hr├í─Źe, kte┼Ö├ş cht─Ťj├ş u┼íet┼Öit ─Źas a zv├Ż┼íit efektivitu. Jednodu┼íe nasypete BBs do rychloplni─Źky skrze praktick├í padac├ş dv├ş┼Öka, p┼Öilo┼ż├şte k z├ísobn├şku a p├şstem kuli─Źky rychle a snadno doprav├şte do z├ísobn├şku. Ide├íln├ş pro pou┼żit├ş s na┼íimi vysokokvalitn├şmi BBs, tento produkt je must-have pro ka┼żd├ęho v├í┼íniv├ęho airsoftov├ęho hr├í─Źe.

Vyzkou┼íejte tak├ę na┼íe dal┼í├ş varianty rychloplni─Źek - pr┼»hledn├í ─Źern├í a pr┼»hledn├í oran┼żov├í pro kompletn├ş vybaven├ş.

Název atributuHodnota atributu
BarvaPr┼»hledná modrá
Rychloplničky / rychloládovačky / plničky / nabíječky kuliček
Kapacita BBs100 BBs

Z├íkazn├şci, kte┼Ö├ş koupili tento produkt, tak├ę zakoupili

Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FAL-BBS-R-25
Kvalitn├ş airsoftov├ę kuli─Źky FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g - ide├íln├ş volba pro za─Ź├íte─Źn├şky i pokro─Źil├ę hr├í─Źe.
214,00 Kč
Obr├ízek Rychloplni─Źka (rychlol├ídova─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í ─Źern├í

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplni─Źka (rychlonab├şje─Źka, nab├şje─Źka, plni─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í ─Źern├í: Nezbytn├Ż pomocn├şk pro ka┼żd├ęho airsoftov├ęho hr├í─Źe, optimalizuj├şc├ş proces nab├şjen├ş tla─Źn├Żch, to─Źn├Żch a plynov├Żch z├ísobn├şk┼».
60,00 Kč
Obr├ízek Rychloplni─Źka (rychlol├ídova─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í oran┼żov├í

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná oranžová

DA-SL-100-ORN
Rychloplni─Źka (rychlonab├şje─Źka, nab├şje─Źka, plni─Źka) 100 BBs - pr┼»hledn├í oran┼żov├í: Kl├ş─Źov├Ż dopln─Ťk pro airsoftov├ę nad┼íence, usnad┼łuj├şc├ş a zrychluj├şc├ş nab├şjen├ş v┼íech typ┼» z├ísobn├şk┼» - a┼ą ji┼ż jde o tla─Źn├ę, to─Źn├ę nebo plynov├ę.
60,00 Kč