Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná oranžová: Klíčový doplněk pro airsoftové nadšence, usnadňující a zrychlující nabíjení všech typů zásobníků - ať již jde o tlačné, točné nebo plynové.
Výrobce Delta Armory
Dostupnost Nízké zásoby
Kód DA-SL-100-ORN
60,00 Kč

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná oranžová: Ideální společník pro efektivní airsoftové hraní

Vylepšete své airsoftové vybavení s touto nezbytnou rychloplničkou o kapacitě 100 BBs. Navržená s důrazem na kvalitu a efektivitu, její průhledně oranžový design nejenže přidává na vizuální atraktivitě, ale také umožňuje snadnou kontrolu zbývajících BBs. Tato rychlá nabíječka je nepostradatelná pro všechny typy airsoftových zásobníků, a stane se vaším spolehlivým pomocníkem během napínavých airsoftových bitev.

Plnění zásobníků je s touto rychloplničkou jednoduché a efektivní. BBs snadno nasypete skrze praktické padací dvířka, připojíte k zásobníku a pístem je rychle a bez námahy přemístíte. Tento systém nejenže ušetří váš čas, ale také snižuje riziko ztráty BBs. Díky své robustní konstrukci je rychloplnička připravena na časté používání, což ji činí ideální pro každého airsoftového nadšence.

Přidejte k nákupu kvalitní airsoftové BBs nebo prohlédněte naši nabídku airsoftových zásobníků. Doporučujeme zakoupit více rychloplniček pro různé typy BBs, které najdete v naší široké nabídce.

Název atributuHodnota atributu
BarvaPrůhledná oranžová
Rychloplničky / rychloládovačky / plničky / nabíječky kuliček
Kapacita BBs100 BBs

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

DA-SL-100-MOD
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná modrá: Efektivní a stylový pomocník pro airsoftové zásobníky, s jednoduchou kontrolou množství BBs díky průhlednému designu.
60,00 Kč
Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FAL-BBS-R-25
Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g - ideální volba pro začátečníky i pokročilé hráče.
Od 214,00 Kč
Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.30g (3333bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.30g (3333bb)

FAL-BBS-R-30
Vysoce výkonné 0,30g airsoftové kuličky (3333 ks) pro náročné hráče hledající maximální přesnost a dosah svých airsoftových zbraní.
Od 335,00 Kč
Obrázek FALLENS AIRSOFT BIO BBs 0.25g (4000bb)
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze