Filtrovat podle ceny
Balení
  • Veganské
  • Vegetariánské
  • Lepek
  • Vejce
  • Laktóza

ADVENTURE MENU

Zabrazit jako
na stránku
Obrázek Kuře Korma s rýží (400g)

Kuře Korma s rýží (400g)

ADV-MENU-KURE-KORMA-RYZE
Ochutnejte Kuře Korma s rýží od Adventure Menu – pravou chuť Indie v každém soustu. Šťavnaté kuřecí prsa v kořeněné omáčce z kokosového mléka a Garam Masala. Ideální pro gurmány na cestách nebo jako rychlý oběd. Adventure Menu přináší autentičnost a kvalitu s 100% přírodními surovinami. (bez lepku, bez vajec)
235,00 Kč
Obrázek Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

Kuřecí křídla na medu a chilli (300g)

ADV-MENU-KURECI-KRIDLA-MED-CHILLI
Připravte se na chuťový výbuch s Kuřecími křídly na medu a chilli (300g) od Adventure Menu. Sladkost medu a štipka chilli vytvářejí dokonalou harmonii chutí. Ideální pro večerní posezení s přáteli nebo jako pikantní start do hostiny. (Bez lepku, vajec a laktózy)
209,00 Kč
Obrázek 100% Krůtí maso na cibulce (200g)

100% Krůtí maso na cibulce (200g)

ADV-100-KRUTI-MASO-CIBULKA
Ochutnejte dokonalost s 100% Krůtím masem na cibulce od Adventure Menu – vaši volbu pro zdravou a chutnou stravu. Vysoký obsah bílkovin, minimum tuku a jednoduchost přípravy činí toto jídlo ideálním řešením pro aktivní životní styl. Bez alergenů, bez kompromisů v chuti.
229,00 Kč
Obrázek Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

Farmářská šunka s čočkovým ragú (400g)

ADV-FARMARSKA-SUNKA-COCKOVE-RAGU
Zkuste Farmářskou šunku s čočkovým ragú od Adventure Menu – autentický chuťový zážitek připravený z kvalitních surovin. Tato kombinace šunky a čočky nabízí bohatou chuť a výživu, ideální pro každé dobrodružství. Jednoduchá příprava, dlouhá trvanlivost.
219,00 Kč
Obrázek Hovězí guláš s bramborem (400g)

Hovězí guláš s bramborem (400g)

ADV-HOVEZI-GULAS-BRAMBOR
Poznejte chuť tradičního Hovězího guláše s bramborem od Adventure Menu. Autentická receptura zajišťuje bohatou chuť díky poměru cibule a masa, zahuštěna je bezlepkovou moukou. Ideální volba pro milovníky klasiky s moderním twistem. Bez lepku, vajec a laktózy.
235,00 Kč
Obrázek Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

Jelení ragú s bramborovými špalíčky (400g)

ADV-JELENI-RAGU-BRAMBOROVE-SPALICKY
Ochutnejte kulinářský zážitek s Jelením ragú a bramborovými špalíčky od Adventure Menu. Perfektní spojení divokých chutí a domácího pohodlí, ideální pro milovníky přírody.
235,00 Kč