Představujeme autorský kalendář s airsoft tématikou od renomovaného českého fotografa Filipa Matušinského. Kalendář obsahuje 14 poutavých fotografií, kde krásné a smyslně odhalené ženy předvádějí airsoftové zbraně. Perfektní kombinace vášně, krásy a adrenalinu v jedinečném kalendáři!
Výrobce FiM
Kód FIM-CALENDAR-2024
320,00 Kč
Stará cena: 399,00 Kč

Airsoftový sexy kalendář 2024 - Airsoft girls: Exkluzivní vizuální zážitek od Filipa Matušinského

Objektiv známého českého fotografa Filipa Matušinského zachytil krásu vášnivých airsoftových hráček, které s radostí a smyslností prezentují svůj sport v provokativním a estetickém kalendáři pro rok 2024. Každý měsíc vám odhalí novou stránku fascinujícího světa airsoftu, v němž se spojuje dynamika hry s neodolatelným ženským půvabem.

Tento kalendář je oslavou airsoftu a ženské krásy, obsahující 14 pečlivě vybraných a mistrovsky zpracovaných fotografií. Každá stránka vás vtáhne do jiné scény plné akce, vášně a estetiky, kde sexy Airsoft girls demonstrují své dovednosti a půvab.

Autorský kalendář s airsoftovou tématikou je nejen praktickým pomocníkem na celý rok, ale také skvělým doplňkem do interiéru každého milovníka tohoto adrenalinového sportu. Přineste si kousek airsoftové kultury přímo do svého domova a nechte se měsíc co měsíc inspirovat!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

DA-M4-DMAG-T-120BB-BLK
Robustní a spolehlivý zásobník s kapacitou 120BB, speciálně navržený pro airsoftové zbraně typu M4/M16. Vynikající konstrukce pro náročné podmínky, zvyšuje taktickou výhodu díky svému černému designu.
185,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná černá: Nezbytný pomocník pro každého airsoftového hráče, optimalizující proces nabíjení tlačných, točných a plynových zásobníků.
60,00 Kč
Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FAL-BBS-R-25
Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g - ideální volba pro začátečníky i pokročilé hráče.
Od 214,00 Kč
Obrázek Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

FAL-ANIVERSARY-TRACER-BBS-STICKER-5CM
Výroční nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs, zobrazující svítící airsoftové kuličky. Velikost 5 cm, ideální pro personalizaci airsoftového vybavení.
20,00 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze