EPeS Evolution testují FALLENS AIRSOFT BBs

úterý 25. července 2023

Vážení příznivci značky FALLENS AIRSOFT,

Jak asi víte, naše cesta od počátku byla plná nekonečných hodin testování a vývoje, abychom vám mohli přinést pokud možno ty nejlepší airsoftové kuličky na trhu. Dnes máme skvělou novinku. Našimi snahami si nás všimla jedna z největších a nejuznávanějších značek v oblasti airsoftu v České republice - EPeS Airsoft.

Spolupráce FALLENS AIRSOFT a EPeS

Znáte ji určitě. EPeS Airsoft je známý výrobcem precizních dílů pro airsoftové zbraně a také nabízí možnost posklání airsoftových zbraní na míru. Již od svého vzniku v roce 2015 se firma soustředí na výrobu dílů, které chybí na trhu, a na přinášení inovací a zlepšení standardních, běžně dostupných dílů. Přitom klade velký důraz na detail, kvalitu a nápaditost provedení.

EPeS Airsoft nám poslal e-mail, ve kterém projevil případný zájem o zařazení našich kuliček do své nabídky. V současné době EPeS nabízí svým zákazníkům kuličky značek G&G a BLS. Považujeme to za velkou poctu a také potvrzení naší tvrdé práce.

Kuba z EPeS nám napsal: "Již nějakou dobu o vás víme, vaše kuličky jsme ale ještě netestovali. Rádi zařadíme i FALLENS AIRSOFT kuličky na náš eshop, věřím že by tato spolupráce mohla vaší značce pomoci."

Ještě není všechno rozhodnuto, nyní jsme ve fázi, kdy jsme zaslali vzorky našich kuliček o gramáži 0,30g a 0,32g, které budou podrobeny testování. Pokud vše půjde dobře, mohli bychom se dočkat dalšího velkého kroku pro naši značku a pro všechny naše společné zákazníky.

Cítíme se velmi poctěni tímto zájmem ze strany EPeS a věříme, že naše spolupráce bude moci poskytnout ještě lepší zážitek pro všechny airsoftové nadšence, jak u nás, tak i u EPeS.

V tuto chvíli chceme poděkovat všem našim zákazníkům a fanouškům. Bez vaší podpory a věrnosti by toto všechno nebylo možné. Držte nám palce v dalších krocích tohoto vzrušujícího procesu.

Děkujeme a zůstaňte s námi v kontaktu pro další aktualizace a novinky.

Vaše FALLENS AIRSOFT

Vložte svůj komentář

*
*