FALLENS AIRSOFT s.r.o. a Airsoftpark Mokrá Horákov - spolupráce, která způsobí revoluci v airsoftovém světě!

středa 29. března 2023

Milí airsoftoví nadšenci, máme pro vás skvělé zprávy! FALLENS AIRSOFT s.r.o. a Airsoftpark Mokrá Horákov navázali spolupráci, která zaručuje, že naše vysoce kvalitní kuličky značky FALLENS AIRSOFT budou nově dostupné právě v této oblíbené aréně. Jsme nesmírně nadšeni z této nové spolupráce, která přinese větší dostupnost našich produktů pro váš airsoftový zážitek.

Airsoftpark Mokrá Horákov, nedaleko Brna, je známý svým rozsáhlým prostorem a pestrým scénářům, které hráčům nabízejí nekonečné možnosti zábavy a taktik. Naše společnost FALLENS AIRSOFT s.r.o. se těší na to, že naše odolné a vysoce přesné kuličky přinesou hráčům ještě větší zážitky z akce.

Tato spolupráce otevírá nové dveře pro obě strany. FALLENS AIRSOFT s.r.o. získává přístup k širokému spektru airsoftových nadšenců v Mokré Horákov a Airsoftpark bude moci nabídnout svým hráčům vysoce kvalitní kuličky pro ještě lepší a realističtější hru.

Můžeme se těšit na vzájemně prospěšnou spolupráci, která posune hranice airsoftového světa a zároveň přinese spoustu radosti a adrenalinu všem hráčům. Ať už jste zkušený veterán nebo začínající hráč, naše FALLENS AIRSOFT kuličky vám pomohou stát se legendou na bojišti.

Slavme tedy tento zlomový okamžik, kdy se dvě airsoftové síly spojily, aby vytvořily nezapomenutelné zážitky pro všechny hráče. Přidejte se k oslavě a vyzkoušejte naše FALLENS AIRSOFT kuličky v akci v Airsoftparku Mokrá Horákov! Navštivte jejich webové stránky https://vzabunkr.cz/airsoft-park/ a Facebook https://www.facebook.com/airsoftparkHorakov pro více informací a aktualit.

FALLENS AIRSOFT BBs v Airsoftpark Mokrá Horákov

Vložte svůj komentář

*
*