Oslnivá 5cm nálepka, která svítí ve tmě, na oslavu výročí FALLENS AIRSOFT normálních BBs. Přidejte osobní dotek svému airsoftovému vybavení.
Dostupnost Skladem
Kód FAL-ANIVERSARY-BBS-STICKER-5CM
20,00 Kč

Oslavte výročí vydání FALLENS AIRSOFT BBs normálních s touto unikátní nálepkou, která svítí ve tmě. Tato nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY BBs symbolizuje váš zájem a vášeň pro airsoftový sport a zároveň přidává jedinečný a osobní prvek na jakékoliv vybavení, které chcete ozvláštnit. Nálepka má rozměr 5 cm, což je ideální velikost pro notebooky, batohy, přilby a další airsoftové vybavení.

Navíc, díky jejímu světélkujícímu efektu, tato nálepka nejen upoutá pozornost, ale také poskytne praktický aspekt, když bude svítit ve tmě. Využijte této příležitosti, abyste si připomněli úspěchy a milníky FALLENS AIRSOFT a oslavte s námi tento vzrušující okamžik!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g (3571bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g (3571bb)

FAL-BBS-R-28
FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g - vysoce přesné airsoftové kuličky pro pokročilé hráče.
Od 224,00 Kč
Obrázek Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

FAL-ANIVERSARY-TRACER-BBS-STICKER-5CM
Výroční nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs, zobrazující svítící airsoftové kuličky. Velikost 5 cm, ideální pro personalizaci airsoftového vybavení.
20,00 Kč
Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

DA-M4-DMAG-T-120BB-BLK
Robustní a spolehlivý zásobník s kapacitou 120BB, speciálně navržený pro airsoftové zbraně typu M4/M16. Vynikající konstrukce pro náročné podmínky, zvyšuje taktickou výhodu díky svému černému designu.
185,00 Kč
Obrázek Hliníková lahvička na 580 BBs - černá

Hliníková lahvička na 580 BBs - černá

FAL-AL-BOTTLE-580BBS-BLACK
Hliníková lahvička na 580 BBs od FALLENS AIRSOFT v elegantní černé barvě je must-have pro každého airsoftového hráče. Ideální pro odstřelovače preferující těžší střelivo, s možností personalizace a vygravírování gramáže. Odolná, praktická a stylová - zlepšete svůj airsoft zážitek s lahvičkou, která drží krok s vámi na každém kroku. Doplněk, který není jen o vzhledu, ale o funkčnosti.
89,00 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze