Vyhlášení výsledků AIRSOFT NEJ 2023

pátek 24. února 2023

Vyhlášení výsledků AIRSOFT NEJ 2023 od Bohemia Air Soft | AirsoftShop.cz proběhlo v Café Útes na adrese Račiněveská 2444, Praha 21, Újezd nad Lesy od 19:00. My jsme se nominovali v kategorii: Nejlepší značka airsoftových kuliček a náš alianční spřátelený tým UNDEAD ARMY z DDM Osek v kategorii: Nejlepší airsoftový tábor. Informace o nominaci si můžete přečíst ZDE.

Pořadatel připravil i malé občarstvení v podobě teplého i studeného rautu (guláš, miniřízečky, bramborový salát, zeleninový salát, zelenina, salámy, sýry, chléb) a pití (Rychtář 11° a nealko). Musíme podotknout, že tento přístup nás velmi překvapil, i přes nabízenou pomoc s náklady pořadatel trval na svém, že on je hostitel - děkujeme tímto Alfredovi z Bohemia Airsoft za možnost účasti na tomto setkání.

Nyní trochu k samotnému večeru, večer začínal samotným vyhlášením, kde naše kuličky po 2 měsících existence skončily 4 z 5 nominovaných. Naším cílem nebylou soutež vyhrát, naopak jedinným cílem bylo zvýšení povědomí o naší malé značce, neboť o naší existenci rozhodujeme my všichni. V průběhu večer jsme s Alfredem měli menší (nečekané) interview ohledně našich kuliček a dalších plánů, viz video níže.

Celý večer probíhal v přátelském duchu, kde jsme se seznámili s mnoha velikány na tuzemské airsoftové scéně. 

Vložte svůj komentář

*
*