Kde koupit kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT

Kde koupit FALLENS AIRSOFT kuličky: Kompletní přehled prodejců

O popularitě našich kuliček na oblíbených hřištích a arénách jsme vás již informovali v dřívějším článku. Více informací o jejich postupném dobývání hřišť najdete ZDE.

Nyní vám představíme kompletní seznam míst, kde můžete pořídit naše kvalitní airsoftové kuličky

Seznam prodejních míst kuliček FALLENS AIRSOFT

Mapa míst, kde lze koupit FALLENS AIRSOFT BBs

Airsoftpark Mokrá Horákov

Logo Airsoftpark Mokrá HorákovJde o místo, které se rychle stalo oblíbeným mezi airsoftovými nadšenci. Nachází se blízko Brna a nabízí kombinaci zábavy, adrenalinu a společenského sportu. V aréně si můžete vyzkoušet různé bojové scénáře, nové taktiky a sbírat nezapomenutelné vzpomínky s přáteli či rodinou. Pro ještě lepší zážitek se zde rozhodli pro kuličky značky FALLENS AIRSOFT, které vynikají svou odolností a kvalitou.

Pro více informací a rezervace navštivte oficiální stránku Airsoftpark Mokrá Horákov.

 

 

Airsoftpark TEXAS

Logo Airsoftpark TEXASToto hřiště je jedním z největších v republice a je známé pro svou autentičnost a unikátní design inspirovaný divokým západem. Každý roh tohoto areálu nabízí novou výzvu, od otevřených plání až po uzavřené prostředí salónů a stájí. Airsoftpark TEXAS dává hráčům příležitost ponořit se do světa divokého západu s výhodou moderního vybavení, včetně kuliček FALLENS AIRSOFT.

Pro více informací a rezervace navštivte oficiální stránku Airsoftpark TEXAS.

 

 

 

Bullet Farm Klecany

Logo Bullet Farm KlecanyBullet Farm Klecany je proslulý svým urbanistickým prostředím, které napodobuje bojové scénáře ve městě. Od ulic s auty až po opuštěné budovy nabízí hráčům komplexní a realistický zážitek. Pro zvýšení autentičnosti a zajištění nejlepšího herního zážitku, Bullet Farm spolupracuje s FALLENS AIRSOFT a nabízí jejich kuličky jako hlavní střelivo.

Pro více informací a rezervace navštivte oficiální stránku Bullet Farm Klecany.

 

 

 

 

ČFA park Chabařovice

Logo ČFA park ChabařoviceJedná se o velký areál s kombinací lesního a otevřeného prostoru, ideální pro strategické bitvy a taktické manévry. Areál je vybaven různými překážkami a úkryty, což zajišťuje nekončící akci a neopakovatelné vzpomínky. ČFA park věří v kvalitu a proto si vybral FALLENS AIRSOFT jako svého hlavního dodavatele airsoftových kuliček.

Pro více informací a rezervace navštivte oficiální stránku ČFA park Chabařovice.

 

 

Záříčí

Logo Black Hoods AirsoftAirsoftové hřiště Záříčí - skvostná oáza pro všechny milovníky airsoftu. Na tomto místě, kde příroda a strategický boj jdou ruku v ruce, můžete zažít skutečnou esenci airsoftového dobrodružství. Aréna je navržena tak, aby nabídla ideální mix terénů, což umožňuje různorodé herní scénáře a taktiky. Ať už jste začátečník nebo zkušený veterán, Záříčí vás vždy přivítá s novými výzvami. Vyzbrojeni kuličkami FALLENS AIRSOFT můžete očekávat, že každá bitva bude plná přesnosti a napětí. Airsoftové hřiště Záříčí - kde se vaše airsoftové dovednosti setkávají s nekonečnými možnostmi!

Pro více informací navštive FB Black Hoods Airsoft

 

 

 

Hřiště Soběnice

Logo Snake WariorsAirsoftové Hřiště Soběnice - skrytý klenot v krajině airsoftu. V srdci tohoto unikátního místa se skrývá kombinace promyšlených terénů a nepředvídatelných výzev, které prověří schopnosti hráčů všech úrovní. Ať už preferujete rychlé střetnutí na otevřeném poli nebo taktické manévrování v zákrutách a zákoutích, Soběnice vás nezklame. Když si vybavíte kuličkami FALLENS AIRSOFT, můžete být jisti, že váš zážitek bude jak autentický, tak napínavý. Airsoftové Hřiště Soběnice - místo, kde se vášeň pro hru a dovednosti spojují v nezapomenutelný zážitek!

Pro více informací navštivte oficiální stránky AH Soběnice

 

 

 

 

CQB Aréna Všemina

Logo Veselí Houbaři Airsoft GroupCQB Aréna Všemina - odkud vítr vane novým směrem v airsoftové komunitě! Těsně za Zlínem stojí monument airsoftové vášně: opuštěný hotel, který byl s láskou a pečlivostí proměněn v epicentrum bitevního vzrušení. Stopy minulosti se spojily s moderními airsoftovými vymoženostmi, vytvářejíc tak jedinečný bojiště, kde se každý krok může stát rozhodujícím. Temné chodby a neočekávané schodiště vytvářejí labyrint plný možností a taktik. A aby byl zážitek dokonalý, CQB Aréna Všemina se spolehlivě spoléhá na kuličky FALLENS AIRSOFT pro tu nejvyšší kvalitu a spolehlivost v akci. Vstupte do světa, kde historie potkává současnou airsoftovou excelenci!

Pro více informací navštivte facebookovou stránku CQB Aréna Všemina

 

 

 

Airsoftový Tábor E.D.A.

Logo Airsoft Tábor E.D.A.Airsoftový tábor E.D.A. - kde se skutečná dobrodružství začínají a vzpomínky jsou vytvářeny! V srdci přírody čeká na airsoftové nadšence unikátní místo, kde se vášeň pro hru kombinuje s táborovým duchem. Pod vedením zkušených organizátorů můžete zažít airsoft jakým způsobem jste si nikdy předtím nedovedli představit. Od komplexních bitevních scénářů za dne po taktyčné noční mise, E.D.A. vás vždy překvapí novými a vzrušujícími výzvami. A k umocnění celého zážitku přispívají kuličky FALLENS AIRSOFT, zaručující kvalitu a preciznost s každým výstřelem. Tábor E.D.A. - místo, kde se airsoftové sny stávají realitou uprostřed táborových ohňů!

Pro více informací navštivte oficiální stránku Airsoft Tábor E.D.A..

 

 

 

 

Airsoftpark Ketkovice

Logo Airsoftpark KetkoviceAirsoftpark Ketkovice představuje jedinečný zážitek v srdci airsoftové komunity. S jeho rozsáhlým a promyšleně navrženým areálem je toto hřiště ideálním místem pro napínavé airsoftové bitvy. Vyniká svou rozmanitostí terénů, které poskytují bohaté možnosti pro různé herní styly a scénáře. Airsoftpark Ketkovice, kde se kombinují kvalitní vybavení a skvělý airsoftový zážitek.

 

 

Pro více informací navštivte oficiální stránku Airsoftpark Ketkovice.

 

 

 

Paintball Arena Choceň z.s.

Logo Paintball Arena Choceň z.s.Paintball Arena Choceň z.s. nabízí jedinečné zážitky v oblasti airsoftu a paintballu na svém rozsáhlém a promyšleně navrženém hřišti. Aréna se pyšní 2400 m² herní plochy a poskytuje dvě herní patra, umožňující hru až pro 60 hráčů. Jejich zařízení zahrnuje skvělé vybavení a vhodné zázemí pro různé příležitosti, jako jsou oslavy nebo firemní akce.

 

Pro více informací navštivte oficiální stránky Paintball Arena Choceň z.s..