Nová spolupráce s ČFA parkem Chabařovice

Samstag, 26. August 2023

Nová spolupráce: FALLENS AIRSOFT & ČFA Park Chabařovice

Milovníci airsoftu, máme pro vás fantastické novinky! V srpnu, přesněji řečeno 26.8.2023, jsme vstoupili do inspirující spolupráce s legendárním ČFA Parkem Chabařovice, který se může pochlubit jedním z největších airsoftových hřišť v ČR. Toto partnerství bylo oficiálně stvrzeno na vzrušující události YOUTUBE FIGHT, kterou park pořádal.

Co pro vás tato nová aliance znamená? Pokud jste nadšenci do kvalitního airsoftového střeliva, můžete očekávat, že naše vysoce kvalitní kuličky FALLENS AIRSOFT budou nyní dostupné v ČFA Parku Chabařovice. Naše spolupráce má za cíl zpřístupnit vám to nejlepší z airsoftového světa za absolutně neodolatelné ceny.

ČFA Park Chabařovice není jen obří hřiště, ale je to pravý airsoftový ráj. Se svými 102 804 m2 nabízí prostor plný dobrodružství a vzrušení. Ať už hledáte profesionální vybavení v místní prodejně, chutný oběd nebo jen místo, kde si můžete dobít baterie - doslova díky solární elektrárně - to vše a mnohem více vám tento park může nabídnout.

Je nám nesmírným potěšením stát se součástí tohoto vzrušujícího světa. Společně s ČFA Parkem Chabařovice máme v plánu přinášet vám nezapomenutelné akce, exkluzivní nabídky a hlavně nekompromisní zážitky z hraní airsoftu.

Zůstaňte s námi v kontaktu a buďte mezi prvními, kdo se dozví o všech novinkách, které v rámci této spolupráce připravujeme. Děkujeme vám za vaši nepřetržitou podporu a těšíme se na další vzrušující kapitolu našeho airsoftového příběhu!

Einen Kommentar hinterlassen
*
*