FALLENS AIRSOFT - Naše cesta, naše závazky

Wednesday, April 12, 2023

Vítejte, přátelé a milovníci airsoftu!

Tady Mediel, zakladatel a hlavní duše společnosti FALLENS AIRSOFT. Chtěl bych vás seznámit s něčím zvláštním, něčím, co je pro nás důležité, co nás definuje a co nás naplňuje hrdostí. Je to náš nový symbol vstupu na trh - nálepka FALLENS AIRSOFT BBs.

Nálepka FALLENS AIRSOFT BBs

Na každé nálepce je uvedeno "Since from 2023", což odkazuje na rok, kdy jsme poprvé představili naše produkty veřejnosti. Toto datum nám připomíná naše začátky, naše první kroky v tomto vzrušujícím světě airsoftu. Je to rok, kdy jsme se zavázali vytvářet produkty nejvyšší kvality za férové ceny pro komunitu, kterou tolik milujeme.

Nálepka FALLENS AIRSOFT BBs je jako náš podpis. Je to náš způsob, jak říci, že stojíme za každým produktem, který vyrobíme. Je to naše záruka poctivosti, kterou si ceníme víc než cokoliv jiného.

Tato nálepka je navržena tak, aby byla voděodolná, UV stabilní a vysoce přilnavá. Je to malý detail, který ukazuje, jak moc se věnujeme kvalitě. Stejně jako naše BBs, i tato nálepka je navržena tak, aby odolala všemu, co na ni přijde.

Je to průměr 5 cm plný našeho srdce a naší vášně pro to, co děláme. Je to náš malý dárek vám, našim věrným zákazníkům, kteří nás podporují na naší cestě.

Děkujeme za to, že jste s námi na této vzrušující cestě. A pamatujte, s každým produktem FALLENS AIRSOFT, který si koupíte, dostanete kus našeho srdce, našeho odhodlání a naší lásky k tomuto sportu/koníčku. Děkujeme vám, že jste součástí naší cesty.

Pokud si chcete koupit naše kvalitní BBs nebo si přejete mít naši unikátní nálepku, navštivte náš e-shop.

Pro více příběhů a novinek z naší cesty se podívejte na náš blog.

S láskou a úctou,
Mediel

Leave your comment

*
*