Dobrovolný cíl: Pořadatel airsoftových akcí na Bullet Farm Klecany se nechal trefit airsoftovým granátometem

V airsoftové komunitě často narážíme na různé druhy hráčů. Někteří jsou taktičtí a opatrní, zatímco jiní jsou odvážní a riskují. Ale pořadatel airsoftových akcí na Bullet Farm Klecany zřejmě zaujímá zcela vlastní kategorii.

Nejenže je zodpovědný za organizaci některých z nejlepších airsoftových akcí v České republice, ale také se rozhodl podstoupit neuvěřitelný test odvahy. Rozhodl se nechat se dobrovolně trefit airsoftovým granátometem ze vzdálenosti přibližně 5-6 metrů.

Není třeba zdůrazňovat, že taková výzva není pro slabé srdce. Sila airsoftových granátů může být významná, zvláště když jsou vystřeleny z tak krátké vzdálenosti. Ale tento pořadatel airsoftových akcí byl připraven na výzvu a přijal ji s odvahou a statečností.

Jak je vidět na přiloženém videu, událost byla náročná, ale naše pořadatelská hvězda se držela pevně. Vypadá to, že ani airsoftový granátomet nezastaví tohoto odvážlivce.

Je to skvělý příklad odvahy a odhodlání, které jsou v naší komunitě tak obdivované. Takže pokud hledáte inspiraci nebo chcete vidět, co to znamená být opravdový airsoftový hráč, určitě se podívejte na toto video.

Není pochyb o tom, že tento pořadatel airsoftových akcí je pravým hrdinou airsoftu. Ať už je to při organizaci akcí nebo při přijímání výzev jako tato, vždy dokazuje, že je skutečným lídrem v naší komunitě.

Příště, když se přihlásíte na akci na Bullet Farm Klecany, nezapomeňte se podívat kolem a najít tohoto pořadatele. Možná vám poskytne trochu inspirace... nebo alespoň dobrý příběh k vyprávění.

Přijďte si o tomto počinu popovídat na náš svobodomyslný airsoftový discord server <- klikněte na "airsoftový discord server".

Vložte svůj komentář

*