FALLENS AIRSOFT a Proairsoft.cz: Spojení sil pro lepší airsoftový zážitek

Navázání obchodní spolupráce: FALLENS AIRSOFT a Proairsoft.cz spojují síly

Ahoj, milovníci airsoftu! Dnes máme pro vás velkou novinku – naše společnost FALLENS AIRSOFT se spojila s jedním z populárních airsoftových e-shopů v České republice, Proairsoft.cz, aby vám přinesla ještě lepší zážitky ze hry airsoft.

Navázali jsme obchodní spolupráci, která nám umožní obohatit portfolio Proairsoft.cz o naše kvalitní airsoftové kuličky. Naše společnost, FALLENS AIRSOFT, je známá pro své kuličky, které si získaly srdce mnoha hráčů airsoftu v naší zemi.

Proairsoft.cz je oblíbený e-shop, který nabízí širokou škálu airsoftových zbraní, kuliček, příslušenství a vybavení. Navázáním spolupráce s nimi se naše produkty dostanou k ještě většímu množství zákazníků a fanoušků airsoftu.

Společně s Proairsoft.cz jsme se rozhodli zahájit naši spolupráci testovacím obdobím, během kterého budeme odesílat první várky našich kuliček do Proairsoft.cz. Předpokládáme, že díky tomuto testování zjistíme, jaké produkty jsou nejžádanější a jak můžeme ještě více uspokojit potřeby airsoftové komunity.

Do budoucna plánujeme rozšířit naše portfolio a pokračovat ve spolupráci s Proairsoft.cz, která by mohla zahrnovat například přidání dalších druhů našich kuliček, jako jsou BIO a TRACE. Držte nám palce a sledujte naše stránky i Proairsoft.cz pro další novinky a zajímavosti ze světa airsoftu.

Jsme nesmírně vděční za vaši podporu a těšíme se na to, jak naše společnosti společně posílí svou pozici na trhu airsoftových produktů a přinesou hráčům nové zážitky.

FALLENS AIRSOFT navázal spolupráci s Proairsoft.czProairsoft.cz navázání spolupráce s FALLENS AIRSOFT s.r.o.

Vložte svůj komentář

*