Samoohřevná kapsle BIG (60g) - pro ohřev 2 jídel najednou

Zjednodušte si stravování na cestách s Samoohřevnou kapslí BIG (60g) od Adventure Menu, umožňující ohřát dvě jídla najednou. Ideální pro rychlé a bezpečné přípravy teplých pokrmů bez vařiče. Perfektní pro outdoorové dobrodružství.
Výrobce ADVENTURE MENU
Dostupnost Skladem
Kód ADV-KAPSLE-BIG-60
55,00 Kč

Přichází revoluce v outdoorovém stravování s Samoohřevnou kapslí BIG (60g) od Adventure Menu! Užijte si vrcholný komfort na cestách bez nutnosti táhnout s sebou vařič nebo myčku nádobí. Tento inovativní produkt umožňuje ohřát jídlo během 12 minut bez použití ohně či vařiče, díky chemické reakci oxidu vápenatého s vodou.

Samoohřevná kapsle BIG je navržena pro všechny, kteří chtějí strávit svůj čas v přírodě efektivněji. Ať už plánujete postavit stan, zapálit táborák nebo se jen uvolnit při józe, tento bezplamenný chemický ohřívač vám umožní rychle a bezpečně připravit teplé jídlo.

Vyzkoušejte Samoohřev od Adventure Menu a přesvědčte se, že můžete mít horké jídlo kdykoli a kdekoli, rychle a bez zbytečného vybavení. Jeho lehkost a rychlost přípravy dělají z Samoohřevné kapsle BIG nezbytného pomocníka pro každého dobrodruha. Je to průlom v pohodlí stravování na cestách!