Samoohřevný SET SMALL (5x30g | Zipper-bag)

Samoohřevný SET SMALL (5x30g | Zipper-bag) od Adventure Menu je perfektní pro rychlé ohřátí jídla v terénu bez potřeby vařiče. Skvělý pro airsoftové hráče a outdoorové nadšence, set umožňuje ohřát až 5 jídel a je ideální pro dlouhé mise.
Výrobce ADVENTURE MENU
Kód ADV-SET-KAPSLE-SMALL-30
219,00 Kč

Samoohřevný SET SMALL (5x30g | Zipper-bag) od Adventure Menu – Váš nezbytný společník pro každou outdoorovou misi nebo airsoftovou hru. Tento set nabízí pohodlné a efektivní řešení pro ohřev jídla, kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti nošení těžkého vařiče nebo závislosti na ohni.

Tyto samoohřevné kapsle využívají bezplamennou chemickou reakci mezi oxidem vápenatým a vodou, což zajišťuje ohřev jednoho jídla za pouze 12 minut. Vhodné pro rychlou a bezpečnou přípravu teplého jídla v terénu, set obsahuje 5 kapslí po 30g, každá určená pro ohřev jednoho standardního jídla.

Součástí balení je také odolný Zipper-bag, který je navržen pro opakované použití a snadno se vejde do vaší výstroje. Je to ideální vybavení pro airsoftové hráče, kteří tráví dlouhé dny v terénu a potřebují rychlé a spolehlivé řešení pro stravování, stejně tak pro military nadšence, kteří ocení kompaktnost a efektivitu tohoto systému.

Využijte Samoohřevný SET SMALL a uvolněte si více času pro strategické plánování a akci, místo aby jste ztráceli čas přípravou jídla. Přidejte vodu, aktivujte a máte perfektní řešení pro teplé stravování, které můžete využít během krátké pauzy na svých misích nebo v přírodě.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Obrázek Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem (450g)

ADV-SVATOMARTINSKA-HUSA-ZELI-KNEDLIK
Svatomartinská husička se zelíčkem a knedlíčkem od Adventure Menu: tradiční pochoutka v novém. Křehké husí maso, domácí červené zelí a šťavnaté bramborové knedlíky.
329,00 Kč
Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FAL-BBS-R-32
FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb) / 1kg balení jsou vysoce výkonné 6mm airsoftové kuličky určené pro profesionální hráče, které nabízí maximální přesnost a dosah.
345,00 Kč
Obrázek Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

Kuřecí po zahradnicku s fazolemi (400g)

ADV-KURECI-PO-ZAHRADNICKU-FAZOLE
Ochutnejte "Kuřecí po zahradnicku s fazolemi" od Adventure Menu – lehké, vyvážené a plné chuti. Ideální pro milovníky zdravé stravy a příznivce jednoduché, ale lahodné kuchyně.
229,00 Kč
Obrázek Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

Vepřové s knedlíkem a se zelím (400g)

ADV-VEPROVE-KNEDLIK-ZELI
Ochutnejte kousek české tradice s Vepřovým s knedlíkem a zelím od Adventure Menu. Tento 400g pokrm spojuje pomalu vařenou vepřovou plec s nadýchanými knedlíky a křupavým zelím, ideální pro milovníky autentických chutí.
219,00 Kč