Ukončení aliance s týmem UNDEAD ARMY z DDM Osek

úterý 18. července 2023

Ve světě airsoftu se dějí neustále změny a my jsme tu, abychom vám přinesli nejnovější informace. Po dlouhém a úspěšném partnerství s týmem UNDEAD ARMY z DDM Osek dnes přicházíme s oznámením, které může některé z vás překvapit.

S úctou k našim dlouholetým spojencům a přátelům v UNDEAD ARMY oznamujeme, že jsme se po vzájemné dohodě rozhodli ukončit naši alianční spolupráci. Tento krok nevychází z neshod či konfliktů, ale ze společného přání sledovat nové cíle a vyzkoušet nové přístupy v naší airsoftové cestě. Jak aliance vznikla si můžete přečíst ZDE.

UNDEAD ARMY jsme považovali nejen za kolegy v poli, ale i za přátele mimo něj. Mnoho bitv jsme spolu svedli, mnoho výzev jsme spolu překonali. Vzpomínky na tyto chvíle budou vždy součástí našeho týmového dědictví.

Rádi bychom doplnili další důležitou informaci ohledně našich plánů pro letošní rok. Je nám líto, že musíme oznámit, že se nezúčastníme letošního ročníku airsoftového tábora, který pořádá DDM Osek. Rozhodnutí nenavštěvovat letošní tábor nebylo jednoduché, ale v souvislosti s ukončením naší alianční spolupráce s týmem UNDEAD ARMY se nám zdálo, že je to správný krok. Chceme tímto poskytnout oběma týmům prostor k tomu, aby se mohly soustředit na své vlastní cesty a strategie.

Ceníme si všech vzpomínek a zážitků, které jsme na těchto táborech zažili, a respektujeme úžasnou práci, kterou DDM Osek při jejich organizaci vkládá. I když letos nebudeme přítomni, očekáváme, že se tábor bude bez obtíží nadále těšit velkého úspěchu, a kdo ví, třeba se tam potkáme v budoucích ročnících.

Chtěli bychom zdůraznit, že toto rozhodnutí neznamená konec naší vzájemné přátelské interakce. Jsme si jisti, že se s UNDEAD ARMY setkáme na airsoftových bitevních polích a budeme se těšit na přátelskou konkurenci.

Děkujeme týmu UNDEAD ARMY za jejich podporu, spolupráci a přátelství v průběhu let. Těšíme se na to, co nám budoucnost přinese, ať už jako spojenci nebo jako soupeři.

Držte si nás na očích, protože naše další kroky v airsoftovém světě slibují mnoho vzrušení. Jsme připraveni na nové výzvy a těšíme se na další kapitolu naší airsoftové historie. Děkujeme všem za pochopení a těšíme se na další vzrušující výzvy v airsoftovém světě. Sledujte nás pro další novinky a informace o našich budoucích plánech a událostech.

Vložte svůj komentář

*
*