FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 10cm - svítící ve tmě

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 10cm - svítící ve tmě je nezbytný doplněk pro každého airsoftového nadšence a sběratele. Tato nášivka nejen svítí ve tmě po nasvícení, ale také přidává vaší výstroji unikátní styl. Odolná a snadno připevnitelná suchým zipem, přináší funkčnost a viditelnost. Buďte viditelní a vynikněte!
Dostupnost: Skladem
Kód: FA-PVC-PATCH-10CM
150,00 Kč

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 10cm - svítící ve tmě je dokonalým doplňkem pro každého airsoftového nadšence a sběratele, který chce vyčnívat z davu. Tato unikátní nášivka o průměru 10 cm nejenže přidá vaší výstroji na stylu, ale také zvýší vaši viditelnost a bezpečnost během nočních misí a her.

Nášivka je vybavena výrazným zeleným kruhem a bílým logem FALLENS AIRSOFT, které po nasvícení během dne svítí ve tmě. Tento efekt zajišťuje, že budete viditelní i při nízkém osvětlení, což je klíčové pro orientaci a bezpečnost v terénu. Po nasvícení svítí několik minut, což je ideální pro krátké pauzy a rychlé přesuny ve tmě.

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka je vyrobena z odolného PVC materiálu, který je nejen trvanlivý, ale také odolný vůči vlhkosti a mechanickému poškození. Díky suchému zipu na zadní straně ji snadno připevníte na jakoukoliv výstroj, včetně vest, batohů nebo čepic, a můžete ji opakovaně přemisťovat podle potřeby.

Tato nášivka přidává vašemu vybavení osobitý a sběratelský charakter. Každý, kdo ji nosí, vyjadřuje svou podporu komunitě FALLENS AIRSOFT a sdílí nadšení pro tento vzrušující sport. Je to perfektní volba pro ty, kteří chtějí spojit funkčnost s unikátním vzhledem a sběratelskou hodnotou.

Nenechte si ujít FALLENS AIRSOFT PVC nášivku 10cm - svítící ve tmě a obohaťte svou výstroj o doplněk, který kombinuje praktické využití, styl a jedinečnou sběratelskou hodnotu. Přidejte tuto jedinečnou nášivku do své sbírky a podpořte naši komunitu!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs - 5cm - svítící ve tmě

FAL-ANIVERSARY-TRACER-BBS-STICKER-5CM
Výroční nálepka FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY TRACER BBs, zobrazující svítící airsoftové kuličky. Velikost 5 cm, ideální pro personalizaci airsoftového vybavení.
20,00 Kč

Nálepka - FALLENS AIRSOFT ANIVERSARY BBs - 5cm - svítící ve tmě

FAL-ANIVERSARY-BBS-STICKER-5CM
Oslnivá 5cm nálepka, která svítí ve tmě, na oslavu výročí FALLENS AIRSOFT normálních BBs. Přidejte osobní dotek svému airsoftovému vybavení.
20,00 Kč

FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FAL-BBS-R-32
FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb) / 1kg balení jsou vysoce výkonné 6mm airsoftové kuličky určené pro profesionální hráče, které nabízí maximální přesnost a dosah.
Od 345,00 Kč

FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g (4000bb)

FAL-BBS-R-25
Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT BBs 0.25g - ideální volba pro začátečníky i pokročilé hráče.
Od 214,00 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze