FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 8cm - svítící ve tmě

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 8cm - svítící ve tmě je perfektní pro airsoftové nadšence a sběratele. Svítí po nasvícení, je odolná a snadno připevnitelná suchým zipem. Přidejte styl a funkčnost své výstroji!
Dostupnost: Skladem
Kód: FA-PVC-PATCH-8CM
125,00 Kč

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka 8cm - svítící ve tmě je nepostradatelným doplňkem pro každého airsoftového nadšence a sběratele, který chce podpořit naši komunitu. Tato kvalitní PVC nášivka s průměrem 8 cm, jak vidíte na obrázku, je navržena s ohledem na maximální viditelnost a styl, ať už je den nebo noc.

Nášivka obsahuje výrazný zelený kruh a bílé logo FALLENS AIRSOFT, které po nasvícení během dne svítí ve tmě. Tento efekt zajišťuje, že budete viditelní i při nízkém osvětlení, ideální pro noční mise a taktické hry. Svítí několik minut po nasvícení, což je dostatečné pro zvýšení bezpečnosti a orientace při pohybu ve tmě. Spoluhráči vás snadno najdou a nepřátelé vás zpozorují později.

FALLENS AIRSOFT PVC nášivka je vyrobena z odolného PVC materiálu, který je nejen trvanlivý, ale také odolný vůči vlhkosti a mechanickému poškození. Díky suchému zipu na zadní straně je snadno připevnitelná na jakoukoliv výstroj, včetně vest, batohů nebo čepic.

Tato nášivka nejenže zvýší vaši viditelnost a bezpečnost, ale také dodá vašemu vybavení profesionální a sběratelský vzhled. Je to perfektní volba pro každého, kdo chce mít ve své sbírce jedinečný kousek a zároveň podpořit komunitu FALLENS AIRSOFT.

Nenechte si ujít FALLENS AIRSOFT PVC nášivku 8cm - svítící ve tmě a vybavte se doplňkem, který kombinuje funkčnost, styl a sběratelskou hodnotu. Podpořte naši komunitu a získejte tuto unikátní nášivku do své sbírky!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Hliníková lahvička na 580 BBs

FAL-AL-BOTTLE-580BBS-BLACK
Hliníková lahvička na 580 BBs od FALLENS AIRSOFT v elegantní černé barvě je must-have pro každého airsoftového hráče. Ideální pro odstřelovače preferující těžší střelivo, s možností personalizace a vygravírování gramáže. Odolná, praktická a stylová - zlepšete svůj airsoft zážitek s lahvičkou, která drží krok s vámi na každém kroku. Doplněk, který není jen o vzhledu, ale o funkčnosti.
89,00 Kč

FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g (3571bb)

FAL-BBS-R-28
FALLENS AIRSOFT BBs 0.28g - vysoce přesné airsoftové kuličky pro pokročilé hráče.
Od 224,00 Kč

FALLENS AIRSOFT BBs 0.30g (3333bb)

FAL-BBS-R-30
Vysoce výkonné 0,30g airsoftové kuličky (3333 ks) pro náročné hráče hledající maximální přesnost a dosah svých airsoftových zbraní.
Od 335,00 Kč

FALLENS AIRSOFT BBs 0.36g (2777bb)

FAL-BBS-R-36
Vysoce přesné airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT BBs 0.36g (2777bb) / 1kg balení pro profesionální hráče.
Od 660,00 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze