FALLENS AIRSOFT Tým na 7. ročníku Airsoftového Tábora E.D.A.: Hra setkání s historií

Úvod:

LDT Rachačky, s jeho stinnými lesními stezkami a otevřenými prostory, se stalo bitevním polem pro děti a dospělé zúčastněné v sedmém ročníku airsoftového tábora E.D.A.. A s nimi, uprostřed všeho, byl chvíli tým FALLENS AIRSOFT.

Airsoft tábor E.D.A 2023

Historický kontext:

I když konkrétní události ze sovětsko-afgánské války nebyly v hře přesně simulovány, atmosféra a intenzita konfliktu byly cítit v každém rohu, za každým stromem v každé lesní školce tábora.

Bojová mapa airsoftového tábora E.D.A. 2023

Zážitek skrze hru:

Nebyli zde jen dodavatelé střeliva. Členové FALLENS AIRSOFT Týmu byli rovněž hráči, rozděleni do obou týmů, a s radostí se účastnili bitev. Děkujeme všem spolubojovníkům, kteří nám umožnili prožít tyto krvelačné bitvy.

Mediel z FALLENS AIRSOFT na airsoftovém táboře E.D.A

Speciální akce a ukázky:

Jedním z vrcholů tábora byla ukázka od místních hasičů a policie, kteří předvedli své dovednosti a vysvětlili svou roli v komunitě. A pak byl tu ten nezapomenutelný okamžik: budíček formou výstřelu z historického děla, který mnohým vyrazil dech.

Ranní budíček pomocí dělat na airsoftovém táboře E.D.A.  Nastřelování zbraně s kvalitními airsoftovými kuličkami FALLENS AIRSOFT

Týmová dynamika a strategie:

Děti byly rozděleny do dvou týmů, každý s jednoduchým cílem - bojovat za území a získávat klíčové body na mapě. Tato jednoduchost však vedla k hlubokým strategiím, spojenectvím a taktikám na bojišti.

Společná foto s Medielem z FALLENS AIRSOFT

Závěr:

Sedmý ročník tábora E.D.A. byl kombinací historie, taktického myšlení a komunitního ducha. Ačkoli některé momenty byly plné napětí a soutěživosti, jiné nabídly lekce o týmové práci a spolupráci.

Poděkování:

Za tým FALLENS AIRSOFT bych rád poděkoval všem vedoucím, praktikantům, kuchařkám a hostům tohoto skvělého tábora. Těší nás, že jste se k nám chovali lidsky, že jsme mohli s vámi posedět u jednoho stolu a povídat si dlouho do noci. Z celého tábora si odvážíme mnoho zážitků, které si budeme pamatovat po zbytny našich airsoftových životů. 

S pozdravem 
Mediel z FALLENS AIRSOFT

Vložte svůj komentář

*