Proč kupovat FALLENS AIRSOFT BBs?

Kontroverzní FALLENS AIRSOFT BBs

Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT TRACER BBs

Občas od zlých jazyků slýcháme, že jsme no-name značka na trhu, tak proč by si měli koupit kuličky právě od nás, když jsou tu již léta zaběhnuté značky (BLS, G&G, Guarder...)... Je tomu doopravdy tak? Skoro... Vskutku jsme prozatím no-name značka FALLENS AIRSOFT s.r.o., která nemá úplně lehké vstupní podmínky na trh, neboť zdejší vody již mají své vládce v podobě Anareusu, Airsoftpro, Bohemia Air Soft a dalších větších či menších e-shopů, které překupují zboží. Všichni tito vládci nabízí tytéž kuličky - kuličky od stejných výrobců s podobnými prodejními cenami, a proto je vlastně téměř jedno, u kterého z nich si kule zakoupíte...

V čem jsou tedy kuličky FALLENS AIRSOFT BBs odlišné od již zaběhnutých značek?

Naše kuličky vyvíjíme od prvního kvartálu roku 2022, kdy jsme zprvu oslovili několik výrobců a vznesli naše požadavky na výstupní produkt. Mnozí z nich neměli zájem měnit výrobní postupy k dosažení (za nás) kvalitnějšího produktu - údajně jsou spokojení s výstupní kvalitou, a dokud na ni mají odběr, není třeba cokoli měnit.

Na vině jsme tedy my, běžní sofťáci, již kupujeme průměrně kvalitní střelivo za nepřiměřené ceny a žbrbláme o snižující se kvalitě jen nad pivem...

Ale z5 k věci. Proč jsou tedy FALLENS AIRSOFT BBs lepší než zaběhnuté značky? Abychom ve zdejších již rozdělených vodách prorazili a získali si svých pár kapek, musíme přijít s něcím doopravdy kvalitním a za lidské ceny, i když je to na úkor marže. A to je celé, vážení sofťáci. Prémiová kvalita za rozumné ceny, to jsou FALLENS AIRSOFT BBs. Nic víc, nic míň. Máme za sebou rok výzkumu kuliček v rozsahu 0,12g až 0,48g, kdy jsme na trh po roce testování uvolnili kuličky pouze v rozsahu 0,20g až 0,32g - protože ty máme doopravdy mistrovsky odladěné. Recenze od nezávislých youtuberů doplníme snad brzy.  

Proč tedy kupovat FALLENS AIRSOFT BBs? 

Zakoupením kuliček u velkých e-shopů plníte každoroční manažerský plán na neustále rostoucím grafu a výkonnému řediteli přispíváte na třetí chatu. Z vašeho daru v podobě objednávky se stane jen očekávaný výsledek. Pakliže však zakoupíte kuličky FALLENS AIRSOFT BBs v našem e-shopu, darujete nám tím nejen víru a naději, že o naše produkty je zájem, ale také obdržíte prémiový produkt a společně s tím vším podpoříte vývoj dalších produktů, které děláme pro vás/nás - airsoftovou komunitu.

Airsoftu zdar

Mediel 

Vložte svůj komentář

*