Černý zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB s točným mechanismem: Spojení robustní odolnosti a efektivního nabíjení. Elegantní a spolehlivý pro intenzivní airsoftové akce.
Výrobce Delta Armory
Dostupnost Skladem
Kód DA-M4-DMAG-T-300BB-BLK
220,00 Kč

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB - Černý - točný od Delta Armory

Přinášíme vám robustní a spolehlivý točný zásobník DMAG od prestižního výrobce Delta Armory, specificky designovaný pro airsoftové zbraně typu M4/M16. Tento zásobník nabízí kombinaci vysoké kapacity 300BB s vynikající efektivitou, činíc ho ideální volbou pro dynamické airsoftové bitvy. Jeho pevná konstrukce zaručuje maximální odolnost v náročných bojových podmínkách, přičemž elegantní černé provedení dodává vaší zbrani moderní a profesionální vzhled.

DMAG zásobník je univerzálně kompatibilní s mnoha modely zbraní, nejen od Delta Armory, ale i od dalších předních výrobců jako je Specna Arms. Pro více informací a detailů o kompatibilitě navštivte FALLENS AIRSOFT nebo si prohlédněte specifické modely zbraní, jako jsou Delta Armory AR15 MK18 Alpha a Delta Armory AR15 RIS Alpha. S černým zásobníkem DMAG od Delta Armory získáte spolehlivost a stylový vzhled pro vaše airsoftové mise.

Název atributuHodnota atributu
BarvaČerná
Zásobník
Typ zásobníkuTočný
Kapacita zásobníku300 BBs
Materiál zásobníkuPlast
Hmotnost zásobníku112g

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB - Tan - točný

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 300BB - Tan - točný

DA-M4-DMAG-T-300BB-TAN
Robustní zásobník DMAG s kapacitou 300BB, ideální pro M4/M16 airsoftové zbraně. Přináší spolehlivý točný mechanismus pro rychlé nabíjení a vysoce odolnou konstrukci, připravenou na intenzivní airsoftové akce.
220,00 Kč
Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze