Airsoft NEJ 2024 - Znovu v záři reflektorů

Nominace FALLENS AIRSOFT v AIRSOFT NEJ 2024: Oslava Komunity a Kvality

Jak se roky střídají, s radostí přivítáme nový ročník prestižního ocenění AIRSOFT NEJ, které s hrdostí organizuje Bohemia Air Soft | AirsoftShop.cz. Minulý rok, vlastně první rok naší existence na trhu, jsme díky vaší neocenitelné podpoře zaznamenali významný úspěch s našimi FALLENS AIRSOFT BBs v prestižní kategorii: Nejlepší značka airsoftových kuliček: FALLENS AIRSOFT. Tento rok, v rámci AIRSOFT NEJ 2024, jsme se nejenže opět probojovali do nominace v této kategorii, ale vaše hlasování nás posunulo ještě dál – do dalších dvou kategorií. S potěšením oznamujeme naše nominace v kategoriích Nejlepší airsoftový instagram - FALLENS AIRSOFT a FALLENS AIRSOFT jako nejlepší airsoftový tým/aliance. Za tyto nominace vám velmi děkujeme a jsme jimi překvapeni, i když šance na úspěch je takřka nulová (což nám absolutně nevadí), je dobré, že o nás bude airsoftový svět vědět více. 

Tento úspěch je především vaším dílem a my vám z hloubi srdce děkujeme za vaši podporu a důvěru. Vážíme si každého hlasu a příslibu spolupráce, který od vás dostáváme. Naše odhodlání přinášet kvalitní a cenově dostupné airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT (FALLENKY), společně s budováním silné airsoftové komunity stále roste.

Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v naší vášni a závazku k airsoftu, a my se těšíme na další roky plodné spolupráce. Jedině společně můžeme airsoftový svět posunout ještě dál. Děkujeme vám za to, že jste součástí naší cesty a za to, že nám pomáháte být synonymem pro kvalitu, inovaci a komunitního ducha v airsoftovém průmyslu.

Nominace FALLENS AIRSOFT jako nejlepší airsoftové kuličky v AirsoftNej2024

 

Vložte svůj komentář

*