FALLENS AIRSOFT: Kuličky dobývají oblíbené arény - Přidejte se k invazi!

Ahoj airsoftoví nadšenci a budoucí velitelé bitevních jednotek! Všichni víme, že každý taktik potřebuje spolehlivou munici, a právě proto jsme se rozhodli rozšířit naše zásobovací linky! Naše vysoce kvalitní airsoftové kuličky značky FALLENS AIRSOFT jsou nyní k dostání v úžasných arénách, kde se můžete stát legendami airsoftového bojiště.

Seznam arén:

  1. Bullet Farm Klecany
  2. Airsoftpark Mokrá Horákov
  3. Airsoftpark TEXAS
  4. ČFA park Chabařovice
  5. Záříčí
  6. Hřiště Soběnice
  7. CQB Aréna Všemina

Bullet Farm Klecany - kde se střelivo pěstuje přímo na poli (nebo tak to alespoň tvrdí místní)! Tato aréna nedaleko Prahy nabízí realistické scénáře, které vás vtáhnou do akce a s našimi FALLENS AIRSOFT kuličkami budete doslova neporazitelní!

Airsoftpark Mokrá Horákov - kde se bitvy stávají zábavou a rodinným sportem! Tato airsoftová aréna se nachází nedaleko Brna a nabízí obrovský prostor pro zkoušení různých scénářů a taktik. S našimi odolnými a vysoce přesnými FALLENS AIRSOFT kuličkami zde zažijete nejen vzrušující souboje, ale také příležitost trávit čas s přáteli a rodinou v adrenalinové atmosféře.

Airsoftpark TEXAS - kde divoký západ ožívá v airsoftové formě! Tato unikátní aréna se nachází na samotném jihu České republiky a je inspirována americkým Texasem. Připravte se na divoké souboje v poušti, prozkoumejte opuštěné budovy a s našimi FALLENS AIRSOFT kuličkami budete pravým texaským šerifem!

ČFA park chabařovice - tato aréna prodávající naše střelivo přináší svěží vítr do světa airsoftu. Prostor, který kombinuje otevřené plochy a zalesněné úseky, je ideální pro rozmanité herní scénáře. Se svými týmovými spoluhráči si zde můžete vytvořit nezapomenutelné bitevní strategie. A díky našim FALLENS AIRSOFT kuličkám budete mít jistotu kvality a přesnosti.

Záříčí - doplníme

Hřiště Soběnice - doplníme

CQB Aréna Všemina - Nedaleko Zlína čeká na airsoftové nadšence skvělý bitevní prostor v bývalém opuštěném hotelu. Tým nadšenců proměnil tuto zanedbanou budovu v airsoftový ráj, kde každý kout pulsuje akcí a adrenalinem. Od temných zákoutí, které vás vyzvou k maximální opatrnosti, až po skryté žebříky, díky nimž můžete překvapit svého protivníka. Všemina neustále inovuje a přidává nové překážky pro ještě lepší zážitek a neposlední řadě přechází také na kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT

Tak neváhejte a vydejte se na dobrodružství! Navštivte tyto arény, pořiďte si naše FALLENS AIRSOFT kuličky a zažijte nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu, smíchu a vzájemného soupeření. A pamatujte - více arén a humoru přijde brzy!

Airsoftpatk Mokrá Horákov - spolupráce s FALLENS AIRSOFT

FALLENS AIRSOFT BBs - Airsoftpark Mokrá Horákov

Vložte svůj komentář

*