Příslušenství

Nejlepší výbava pro airsoftové nadšence

Pro všechny vášnivé airsoftové hráče nabízíme špičkové příslušenství, které vás posune o krok dále ve vaší vášni. Prioritizujeme kvalitu a spolehlivost, abyste si mohli plně vychutnat každý okamžik na bojišti. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, náš e-shop vám poskytne vše, co potřebujete pro nezapomenutelný airsoftový zážitek.

Zabrazit jako
Obrázek 1x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

1x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

FAL-GAS-CO2-1
CO2 bombička 12g od FALLENS AIRSOFT: Vysoce kvalitní náplň pro vaše airsoft zbraně, garantující optimální výkon. Značka, které důvěřují tisíce airsoftových nadšenců napříč EU
17,00 Kč
Obrázek 10x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

10x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

FAL-GAS-CO2-10
Balíček 10 kvalitních CO2 bombiček 12g od FALLENS AIRSOFT. Optimální výkon a spolehlivost pro vaše airsoftové zbraně. Značka oblíbená mezi airsoftovými nadšenci po celé EU
165,00 Kč
Obrázek 50x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

50x bombička CO2 12g od FALLENS AIRSOFT

FAL-GAS-CO2-50
Velké balení 50 kvalitních CO2 bombiček 12g od FALLENS AIRSOFT. Ideální pro kluby, týmy a vášnivé hráče. Nejlepší výkon a spolehlivost oblíbený mezi airsoftovými nadšenci v celé EU
800,00 Kč
Obrázek Ochranné sklíčko pro optiky a kolimátory - černé - FALLENS AIRSOFT

Ochranné sklíčko pro optiky a kolimátory - černé - FALLENS AIRSOFT

FAL-ATT-PG-BLK
Praktické sklopné ochranné sklíčko pro optiky a kolimátory. Zaručuje efektivní ochranu vašeho optického zařízení a umožňuje snadné sklopení pro rychlou adaptaci na terénní podmínky.
185,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná černá: Nezbytný pomocník pro každého airsoftového hráče, optimalizující proces nabíjení tlačných, točných a plynových zásobníků.
60,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná modrá

DA-SL-100-MOD
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná modrá: Efektivní a stylový pomocník pro airsoftové zásobníky, s jednoduchou kontrolou množství BBs díky průhlednému designu.
60,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná oranžová

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná oranžová

DA-SL-100-ORN
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná oranžová: Klíčový doplněk pro airsoftové nadšence, usnadňující a zrychlující nabíjení všech typů zásobníků - ať již jde o tlačné, točné nebo plynové.
60,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

FAL-ACC-WMFTG-NAT
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT pro taktické vybavení: Celková nosnost až 40kg, rozdělená na 10kg pro helmu, 20kg pro vestu a 10kg na opasek. Ideální pro organizované uskladnění různých druhů výstroje, s jednoduchou montáží. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie

Jehla na výrobu Ghillie

FAL-GC-NEEDLE-01
Jehla pro výrobu Ghillie je speciálně navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, které se používají pro maskování v přírodě. Tato jehla je nezbytná pro pečlivé připevňování materiálů jako jsou listy nebo větvičky k základní vrstvě oblečení, čímž se vytváří oblek, který dokonale splyne s okolním prostředím. Je ideální pro všechny, kteří potřebují skrytý pohyb v terénu, zejména airsoft ghillie snipery.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 02

Jehla na výrobu Ghillie 02

FAL-GC-NEEDLE-02
Jehla na výrobu Ghillie je navržena pro ruční výrobu ghillie obleků, sloužících k dokonalému maskování v přírodě. Umožňuje precizní připevnění přírodní vegetace i umělých prvků k základní vrstvě oblečení, a to s minimálním rizikem poškození materiálu. Výsledkem je oblek, který se bezchybně spojuje s okolím a poskytuje vynikající skrytí v terénu, což ocení zejména airsoftoví snipery a všichni, kdo potřebují neviditelnost v přírodním prostředí.
69,00 Kč
Obrázek Jehla na výrobu Ghillie 03

Jehla na výrobu Ghillie 03

FAL-GC-NEEDLE-03
Jehla na výrobu Ghillie umožňuje precizní a snadné připevnění přírodních i umělých materiálů k vašemu oblečení, což zvyšuje realismus a efektivitu vašeho maskování. Ideální pro všechny, kdo hledají dokonalé splynutí s přírodním prostředím, ať už v airsoftu, lovu nebo pozorování přírody.
69,00 Kč
Obrázek Hliníková lahvička na 580 BBs

Hliníková lahvička na 580 BBs

FAL-AL-BOTTLE-580BBS-BLACK
Hliníková lahvička na 580 BBs od FALLENS AIRSOFT v elegantní černé barvě je must-have pro každého airsoftového hráče. Ideální pro odstřelovače preferující těžší střelivo, s možností personalizace a vygravírování gramáže. Odolná, praktická a stylová - zlepšete svůj airsoft zážitek s lahvičkou, která drží krok s vámi na každém kroku. Doplněk, který není jen o vzhledu, ale o funkčnosti.
89,00 Kč