Více kuliček, méně poštovného: Zásilkovna nyní přepraví až 15kg!

Airsoftoví bojovníci,

přinášíme vám tip, jak ušetřit na poštovném! Zásilkovna nyní zvedla limit pro hmotnost balíku na 15 kg, což pro vás znamená možnost nakoupit více kuliček za jedno poštovné. Už žádné časté objednávky a neustálé platby za dopravu – teď můžete zařídit zásobu BBs na celou sezónu najednou a poštovné zaplatit jen jednou.

Je to ideální příležitost, jak naplánovat své nákupy efektivněji a udržet vaši hru v chodu bez zbytečných příplatků. Využijte této výhody a nakupte chytře na FALLENS AIRSOFT.

Nyní je ten pravý čas spojit síly s vašimi airsoftovými kamarády! Domluvte se a udělejte společnou objednávku. Když se spojíte, můžete využít plnou kapacitu balíku a ušetřit ještě víc a o poštovné se podělit. Více kuliček, více hry a více zábavy – a to vše s menšími náklady na dopravu.

Pamatujte, každý kilogram navíc je šance ušetřit a zůstat ve hře déle. Tak na co čekáte? Naplňte svůj košík a užijte si výhodu nákupu bez kompromisů!

Podívejte se na naši širokou nabídku airsoftových kuliček 6mm, včetně bio kuliček a Tracer - Bio kuliček, které přispívají k ochraně životního prostředí a zároveň poskytují vynikající herní zážitek.

Vložte svůj komentář

*