FALLENS AIRSOFT s.r.o.

Kvalitní airsoftové kuličky FALLENS AIRSOFT o průměru 6mm

FALLENS AIRSOFT - Kvalitní airsoftové kuličky, zbraně a příslušenství

Jsme vášnivá airsoftová společnost zaměřená na kvalitu a dostupnost. Nabízíme vysoce kvalitní airsoftové zbraně, airsoftové kuličky (BBs), taktické vybavení a příslušenství, které prochází přísnými kontrolami kvality, abychom zajistili nejlepší airsoftovou zkušenost. Objevte široký sortiment našeho eshopu, kde naleznete vše potřebné pro dokonalý zážitek ze hry. Naše produkty jsou ideální pro začátečníky i pokročilé hráče.

O nás a našem přístupu se dozvíte více zde

Worldwide Delivery

we ship to over 200 countries & regions and time to time Delivery.

Safe Payment

Pay with the world's most popular and secure payment methods.

Shop With Confidence

Our Buyer Protection covers your purchase from click to delivery.

24/7 Help center

Round-the-clock assistance for a smooth shopping experience.

Nejprodávanější

Obrázek FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb)

FAL-BBS-R-32
FALLENS AIRSOFT BBs 0.32g (3125bb) / 1kg balení jsou vysoce výkonné 6mm airsoftové kuličky určené pro profesionální hráče, které nabízí maximální přesnost a dosah.
Od 345,00 Kč
Obrázek Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

Zásobník DMAG pro M4/M16 - 120BB - Černý

DA-M4-DMAG-T-120BB-BLK
Robustní a spolehlivý zásobník s kapacitou 120BB, speciálně navržený pro airsoftové zbraně typu M4/M16. Vynikající konstrukce pro náročné podmínky, zvyšuje taktickou výhodu díky svému černému designu.
185,00 Kč
Obrázek Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

Rychloplnička (rychloládovačka) 100 BBs - průhledná černá

DA-SL-100-BLK
Rychloplnička (rychlonabíječka, nabíječka, plnička) 100 BBs - průhledná černá: Nezbytný pomocník pro každého airsoftového hráče, optimalizující proces nabíjení tlačných, točných a plynových zásobníků.
60,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

Nástěnný držák na taktické vybavení - přírodní

FAL-ACC-WMFTG-NAT
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT pro taktické vybavení: Celková nosnost až 40kg, rozdělená na 10kg pro helmu, 20kg pro vestu a 10kg na opasek. Ideální pro organizované uskladnění různých druhů výstroje, s jednoduchou montáží. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč
Obrázek Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

Nástěnný držák na taktické vybavení - černý

FAL-ACC-WMFTG-BLK
Multifunkční nástěnný držák FALLENS AIRSOFT v elegantním černém provedení: Nosnost až 40 kg. Ideální pro uspořádání a bezpečné uložení taktického vybavení včetně helmy, vesty a opasku. Dokonalé řešení pro každého, kdo hledá efektivní využití prostoru a snadnou instalaci. Vhodný pro taktické nadšence, policii, motorkáře a další.
949,00 Kč

Novinky

-pondělí 29. ledna 2024
🎉 Nová spolupráce v airsoftovém světě! Airsoftpark Ketkovice, oblíbené hřiště mezi airsoftovými hráči, nyní přivítalo nového partnera. E-shop FALLENS AIRSOFT se připojil k sortimentu hřiště svými airsoftovými kuličkami.
-pátek 10. listopadu 2023
Přichází ochrana pro vaši optiku! Sklápěcí ochranné sklíčko pro RIS lišty nyní v nabídce FALLENS AIRSOFT za pouhých 185 Kč. Odolné, praktické, nezbytné pro každého střelce.
-sobota 26. srpna 2023
🎉 Nová spolupráce na obzoru! FALLENS AIRSOFT se spojuje s legendárním ČFA Parkem Chabařovice! Chcete vědět, jaké výhody a vzrušující zážitky vám to přinese? Klikněte a přečtěte si více! 🛒💥