Rozšíření možností doručení: FALLENS AIRSOFT nyní s DPD a více úspor pro vás a vaše kamarády!

Airsoftoví bojovníci,

velké zprávy přicházejí z vašeho oblíbeného airsoftového e-shopu – FALLENS AIRSOFT rozšiřuje nabídku doručovacích služeb! S potěšením oznamujeme, že nově nabízíme možnost odeslání vašich balíčků přes DPD, ať už přímo na vaši adresu, nebo na jedno z mnoha výdejních míst.

Pro výdejní místa DPD:
Můžete si nyní poslat balíček o hmotnosti až 20 kg, což odpovídá 19,4 kg obsahu. Tato možnost je skvělá pro ty, kteří mají raději osobní převzetí svých objednávek.

Pro doručení domů:
Pro ty z vás, kteří upřednostňují doručení až k dveřím, můžete si objednat balíček až do hmotnosti 31,5 kg, což vám umožní dostat až 30 kg obsahu. Tímto způsobem vám již žádná objednávka nebude příliš velká.

Spojte se a ušetřete!
A co víc, nyní máte skvělou příležitost ušetřit společně s vašimi kamarády a členy týmu. Domluvte se na hromadných objednávkách a rozdělte mezi sebou náklady na poštovné. Tímto způsobem nejenže ušetříte, ale také posílíte týmového ducha.

U FALLENS AIRSOFT se vždy snažíme nabízet nejlepší služby a produkty pro naše zákazníky. S novými možnostmi doručení od DPD vám chceme zpříjemnit nakupování a zároveň pomoci ušetřit. Navštivte náš e-shop, vyberte si z našeho širokého sortimentu a užijte si všechny výhody, které vám nyní můžeme nabídnout.

Vložte svůj komentář

*